Galeria zdjęć
Pudong noc±
CHINY / Shanghai / Pudong
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2014-01-30 10:07
- Data wykonania
- grudzień 2013
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Chiny
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Gdyby¶ zrobił zwarcie w instalacji elektrycznej lewego budynku też nie zauważyłbym ;)
Tym że krawędzie budynków nie s± idealnie pionowe, a dodam że na zdjęciu nie uwidoczniłem "krzywej wieży" w Pizie ;-)
Faktem jest, że tu odchylenie od pionu nie jest zbyt duże (dlatego je przegapiłem)
A laikom generalnie się podoba .... Leci w lewo ? Hm - a w czym to się przejawia ? (pytam poważnie!)
i jak się z Tob± nie zgodzić? No leci w lewo... ;-)
Z cieniami będzie gorzej - próbowałem, ale efekt był najogólniej ujmuj±c niezadawalaj±cy...
...i może spróbuj trochę roz¶wietlić cienie, żeby trochę więcej detali budynków pokazać?
Hahah, najpierw wybrałem ocenę - 5, póĽniej zacz±łem pisać komentarz i mimowolnie spojrzałem na autora. To wszystko wyja¶niło :). Wszystkie Twoje zdjęcia s± ¶wietne, przemy¶lane i dobrze wykonane. Gratuluję! Pozwól więc, że na Twoim poziomie będę czepiał się szczegółów :D. Leci trochę w lewo... :)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Pudong noc±
CHINY / Shanghai / Pudong
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2014-01-30 10:07
- Data wykonania
- grudzień 2013
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Chiny
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Gdyby¶ zrobił zwarcie w instalacji elektrycznej lewego budynku też nie zauważyłbym ;)
Tym że krawędzie budynków nie s± idealnie pionowe, a dodam że na zdjęciu nie uwidoczniłem "krzywej wieży" w Pizie ;-)
Faktem jest, że tu odchylenie od pionu nie jest zbyt duże (dlatego je przegapiłem)
A laikom generalnie się podoba .... Leci w lewo ? Hm - a w czym to się przejawia ? (pytam poważnie!)
i jak się z Tob± nie zgodzić? No leci w lewo... ;-)
Z cieniami będzie gorzej - próbowałem, ale efekt był najogólniej ujmuj±c niezadawalaj±cy...
...i może spróbuj trochę roz¶wietlić cienie, żeby trochę więcej detali budynków pokazać?
Hahah, najpierw wybrałem ocenę - 5, póĽniej zacz±łem pisać komentarz i mimowolnie spojrzałem na autora. To wszystko wyja¶niło :). Wszystkie Twoje zdjęcia s± ¶wietne, przemy¶lane i dobrze wykonane. Gratuluję! Pozwól więc, że na Twoim poziomie będę czepiał się szczegółów :D. Leci trochę w lewo... :)
Polecaj± to zdjęcie






























