Galeria zdjęć
Konkurs. Tam wrócę!
CHORWACJA / Dalmacja / Primosten
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2014-02-04 18:09
- Data wykonania
- wrzesień 2013
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Tam wrócę!
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
no jasne , że z winem.......z beczki rumem s± ciemniejsze.....
Z winem! Primosten słynie z winnic. Spróbowałam oczywi¶cie wina prosto z beczki, które sprzedaje się na ulicy i pije nieopodal -na ławeczkach, ale...nie polecam. Nie spróbować tego tego wina, to jak być w Krakowie i nie zje¶ć precla:)
z rumem ?
Nie dziwię się - Primosten to niezwykle urokliwe miasteczko. Zajrzę tam najprawdopodobniej jeszcze w tym roku:)
Jeżeli zamierzasz wykorzystać zdjęcie w konkursie, edytuj zdjęcie i dopisz słowo "konkurs" w jego tytule.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Konkurs. Tam wrócę!
CHORWACJA / Dalmacja / Primosten
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2014-02-04 18:09
- Data wykonania
- wrzesień 2013
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Tam wrócę!
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
no jasne , że z winem.......z beczki rumem s± ciemniejsze.....
Z winem! Primosten słynie z winnic. Spróbowałam oczywi¶cie wina prosto z beczki, które sprzedaje się na ulicy i pije nieopodal -na ławeczkach, ale...nie polecam. Nie spróbować tego tego wina, to jak być w Krakowie i nie zje¶ć precla:)
z rumem ?
Nie dziwię się - Primosten to niezwykle urokliwe miasteczko. Zajrzę tam najprawdopodobniej jeszcze w tym roku:)
Jeżeli zamierzasz wykorzystać zdjęcie w konkursie, edytuj zdjęcie i dopisz słowo "konkurs" w jego tytule.
Polecaj± to zdjęcie


























