Galeria zdjęć
Gondolier
WłOCHY / płn. Włochy / Wenecja
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.65 | SW:4.24 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2014-04-22 22:22
- Data wykonania
- marzec 2014
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Wenecja 2014
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
super...
Bardzo optymistycznie. Ja patrz±c po rozmowach z moimi koleżankami i przyjaciółkami tak tego nie widzę. Większo¶ć z nas nie będzie miała emerytur, które dadz± normalne życie.
żartowałam :) - jestem pragmatykiem i nigdy nie ufałam politykom - sama sobie odejdę, gdy będę gotowa :)
Donald załatwi Tobie i nie tylko przedłużenie :-)))
o kurczę...to muszę się bardziej starać - nie zostało mi zbyt wiele czasu ;)))
No to witaj w "Klubie". I spoko, przed emerytur± nabędziesz wprawy.
I to jeszcze z dokręconym 1.4...:(. To już kolibry było łatwiej... Tak w ogóle to nie wiedziałam, że to takie niebezpieczne zajęcie - wyk±pałam się w dużej kałuży (ratuj±c aparat..), zniszczyłam spodnie i podrapałam twarz i ręce przedzieraj±c się przez jeżyny, i dwa dni "leczyłam" zakwasy w przedramionach... - no i żeby chociaż na co¶ się to po¶więcenie przydało...:))))
Te "dzieła" to produkcja przy pomocy nowego nabytku? :-)
Wymy¶liłam już nawet temat zemsty, lub odwetu - będzie straszny...:))). Wrzucę 4 zdjęcia ptaków - okropne, ale nie o warto¶ci fotograficzne w nich chodzi - i poproszę Cię by¶ pomógł mi je zidentyfikować, bo nie daję rady, jak mi pasuje dziób, to ogon od innego :(. Obiecuję, że zdjęcia szybko usunę, by nie raziły poczucia estetyki :))
Oczywi¶cie, że wymagania wzrosły :-))) Teraz nastanie czas odwetu :-))) Żeby tradycji tego portalu stało się zado¶ć :-)))
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Gondolier
WłOCHY / płn. Włochy / Wenecja
- Autor
- "> ( SO:4.65 | SW:4.24 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2014-04-22 22:22
- Data wykonania
- marzec 2014
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Wenecja 2014
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
super...
Bardzo optymistycznie. Ja patrz±c po rozmowach z moimi koleżankami i przyjaciółkami tak tego nie widzę. Większo¶ć z nas nie będzie miała emerytur, które dadz± normalne życie.
żartowałam :) - jestem pragmatykiem i nigdy nie ufałam politykom - sama sobie odejdę, gdy będę gotowa :)
Donald załatwi Tobie i nie tylko przedłużenie :-)))
o kurczę...to muszę się bardziej starać - nie zostało mi zbyt wiele czasu ;)))
No to witaj w "Klubie". I spoko, przed emerytur± nabędziesz wprawy.
I to jeszcze z dokręconym 1.4...:(. To już kolibry było łatwiej... Tak w ogóle to nie wiedziałam, że to takie niebezpieczne zajęcie - wyk±pałam się w dużej kałuży (ratuj±c aparat..), zniszczyłam spodnie i podrapałam twarz i ręce przedzieraj±c się przez jeżyny, i dwa dni "leczyłam" zakwasy w przedramionach... - no i żeby chociaż na co¶ się to po¶więcenie przydało...:))))
Te "dzieła" to produkcja przy pomocy nowego nabytku? :-)
Wymy¶liłam już nawet temat zemsty, lub odwetu - będzie straszny...:))). Wrzucę 4 zdjęcia ptaków - okropne, ale nie o warto¶ci fotograficzne w nich chodzi - i poproszę Cię by¶ pomógł mi je zidentyfikować, bo nie daję rady, jak mi pasuje dziób, to ogon od innego :(. Obiecuję, że zdjęcia szybko usunę, by nie raziły poczucia estetyki :))
Oczywi¶cie, że wymagania wzrosły :-))) Teraz nastanie czas odwetu :-))) Żeby tradycji tego portalu stało się zado¶ć :-)))
Polecaj± to zdjęcie































