Galeria zdjęć
Brasov
RUMUNIA / Transylwania / Braszów
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2014-09-12 18:59
- Data wykonania
- sierpień 2013
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- RUMUNIA
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
O "flaczki" Ci akras chodzi moze ?
E tam, może mogłaby¶ napisać choć krótki artykuł/opowiadanie na ten temat? Nie pomijaj±c "drastycznych" szczegółów? Zawsze to będzie ostrzeżeniem dla innych globtroterów. Please!
OK. Woda jest po prostu brudna. ;)
Ruda66 jak mozesz opowiadac takie straszne historie to juz moglas sklamac , ze woda jest poprostu brudna ;-P
Ko¶ciół zostawiłam na następny raz. Miałam tu przygodę z samochodem i kunami. Tymi chorwackimi oczywi¶cie. :) I przez t± przygodę zwiedzanie musiałam odpu¶cić.
Co do kotów, to leżały takie napuchnięte w rzeczce. Zgadzam się, że nie trzeba daleko szukać, ale te jako¶ zapadły mi w pamięć szczególnie.
Nie trzeba jechać tam żeby zobaczyć potopione koty. My będ±c w Mikoszewy tam zdaje się dopływa Wisła (chyba) i tam widzieli¶my potopione w workach a o reszcie syfu nie ma co wspominać.
Trafiłam na martwe koty. Co nie ujmuje architekturze miasta. :) Mam w planach tam wrócić.
Pantofelki i Ebole ? ;-)
Miasto ogólnie jest ładne. Tylko nie radzę wchodzić do rzeczki. :)
Czerwone dachy fajne a z zielonymi drzewkami to juz w ogole fajnie wyglada :-)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Brasov
RUMUNIA / Transylwania / Braszów
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2014-09-12 18:59
- Data wykonania
- sierpień 2013
- Miejsce
- Dodane do galerii
- RUMUNIA
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
O "flaczki" Ci akras chodzi moze ?
E tam, może mogłaby¶ napisać choć krótki artykuł/opowiadanie na ten temat? Nie pomijaj±c "drastycznych" szczegółów? Zawsze to będzie ostrzeżeniem dla innych globtroterów. Please!
OK. Woda jest po prostu brudna. ;)
Ruda66 jak mozesz opowiadac takie straszne historie to juz moglas sklamac , ze woda jest poprostu brudna ;-P
Ko¶ciół zostawiłam na następny raz. Miałam tu przygodę z samochodem i kunami. Tymi chorwackimi oczywi¶cie. :) I przez t± przygodę zwiedzanie musiałam odpu¶cić.
Co do kotów, to leżały takie napuchnięte w rzeczce. Zgadzam się, że nie trzeba daleko szukać, ale te jako¶ zapadły mi w pamięć szczególnie.
Nie trzeba jechać tam żeby zobaczyć potopione koty. My będ±c w Mikoszewy tam zdaje się dopływa Wisła (chyba) i tam widzieli¶my potopione w workach a o reszcie syfu nie ma co wspominać.
Trafiłam na martwe koty. Co nie ujmuje architekturze miasta. :) Mam w planach tam wrócić.
Pantofelki i Ebole ? ;-)
Miasto ogólnie jest ładne. Tylko nie radzę wchodzić do rzeczki. :)
Czerwone dachy fajne a z zielonymi drzewkami to juz w ogole fajnie wyglada :-)
Polecaj± to zdjęcie






























