Galeria zdjęć
River Great Ouse
ANGLIA / Cambridgeshire / St. Ives
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2014-11-12 11:24
- Data wykonania
- maj 2012
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- ANGLIA Fen Drayton Lakes
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
zeby w tej Anglii bylo o polwe mniej deszczu a wiecej slonca to....
Piekne barwy :-)
To prawda. Tyle, że tam jest mniej takich kontroli. Pewnie dzięki większemu społecznemu zaufaniu i większej roztropno¶ci obywateli. :) .....Nie zmienia to faktu, że najwięcej łodzi zacumowanych jest przy knajpkach.
Piękne miejsce. Na wodach obowi±zuj± te same zasady co na ulicach. Można stracić prawo jazdy za prowadzenie jachtu czy łodzi pod wpływem.
Nie s±dzę, aby kto¶ takiego osobnika namierzył. ;) Zwłaszcza w czasie powodzi, a te ostatnio bywaj± tam często. Szczerze mówi±c nie spotkałam też nietrzeĽwego "sternika". :)
Do knajpki łódk±... Ciekawe, czy potem dostaj± mandaty za kierowanie pojazdami po spożyciu alkoholu ;)
Dziękuję Antoni. :) Dla wielbicieli natury, te tereny s± strzałem w dziesi±tkę.
Fajne miejsce i piękny strzał :)
Aniu, my¶lę, że ta akurat nie. Ale były też te, o których mówisz. Ogólnie mieszkańcy wiosek wzdłuż rzeki Great Ouse przemieszczaj± się łódkami. A to żeby popływać dla relaksu, a to podpłyn± sobie do knajpy... Tu powódĽ zwiększyła pole manewru. ;) Awa - dziekuję.
Czy to jest jedna z tych łódeczek na których mieszkaj± ludzie?
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
River Great Ouse
ANGLIA / Cambridgeshire / St. Ives
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2014-11-12 11:24
- Data wykonania
- maj 2012
- Miejsce
- Dodane do galerii
- ANGLIA Fen Drayton Lakes
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
zeby w tej Anglii bylo o polwe mniej deszczu a wiecej slonca to....
Piekne barwy :-)
To prawda. Tyle, że tam jest mniej takich kontroli. Pewnie dzięki większemu społecznemu zaufaniu i większej roztropno¶ci obywateli. :) .....Nie zmienia to faktu, że najwięcej łodzi zacumowanych jest przy knajpkach.
Piękne miejsce. Na wodach obowi±zuj± te same zasady co na ulicach. Można stracić prawo jazdy za prowadzenie jachtu czy łodzi pod wpływem.
Nie s±dzę, aby kto¶ takiego osobnika namierzył. ;) Zwłaszcza w czasie powodzi, a te ostatnio bywaj± tam często. Szczerze mówi±c nie spotkałam też nietrzeĽwego "sternika". :)
Do knajpki łódk±... Ciekawe, czy potem dostaj± mandaty za kierowanie pojazdami po spożyciu alkoholu ;)
Dziękuję Antoni. :) Dla wielbicieli natury, te tereny s± strzałem w dziesi±tkę.
Fajne miejsce i piękny strzał :)
Aniu, my¶lę, że ta akurat nie. Ale były też te, o których mówisz. Ogólnie mieszkańcy wiosek wzdłuż rzeki Great Ouse przemieszczaj± się łódkami. A to żeby popływać dla relaksu, a to podpłyn± sobie do knajpy... Tu powódĽ zwiększyła pole manewru. ;) Awa - dziekuję.
Czy to jest jedna z tych łódeczek na których mieszkaj± ludzie?
Polecaj± to zdjęcie











![Zdjecie ANGLIA / Tradition / Anambra / $$]+2347085480119[$$] I want to join occult for money ritual without human blood sacrifice](https://www.globtroter.pl/zdjecia/anglia/mm310925_anglia_tradition_anambra.jpg)


















