Galeria zdjęć
Wydma
MAROKO / Erg Chebbi / Erg Chebbi
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.34 | SW:4.39 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2014-11-19 17:34
- Data wykonania
- listopad 2014
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Maroko 2014
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
zdjęcie jak z dobrego filmu!
Wydma jak malowana! Pięknie!
Niestety nie byłam. Byli¶my tylko 10 dni. Jechali¶my od Fezu do Marakeszu z wypadem do As-Sawiry. Ale wrócę na południe Maroka w pierwszym wolnym terminie i na pewno tam dotrę :-).Dzięki wszystkim za dobre słowo :-)
Senia- Wspaniała fotka,no i miejsce wyj±tkowe!była¶ na plaży Legzira?
Piękny widok i zdjęcie!
Piękne, fotka i wydma.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Wydma
MAROKO / Erg Chebbi / Erg Chebbi
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- "> ( SO:4.34 | SW:4.39 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2014-11-19 17:34
- Data wykonania
- listopad 2014
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Maroko 2014
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
zdjęcie jak z dobrego filmu!
Wydma jak malowana! Pięknie!
Niestety nie byłam. Byli¶my tylko 10 dni. Jechali¶my od Fezu do Marakeszu z wypadem do As-Sawiry. Ale wrócę na południe Maroka w pierwszym wolnym terminie i na pewno tam dotrę :-).Dzięki wszystkim za dobre słowo :-)
Senia- Wspaniała fotka,no i miejsce wyj±tkowe!była¶ na plaży Legzira?
Piękny widok i zdjęcie!
Piękne, fotka i wydma.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Galeria fotografii
Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży.
Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.
Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci -
przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.






























