Galeria zdjęć
zimowo
POLSKA / - / karpacz
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:0 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2014-12-20 11:01
- Data wykonania
- luty 2014
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
ale burzliwy temat :)
wystawiajac to zdjecie poprostu chciałam ujac sie na swoim profilu. ładniejsze zdjecia owszem mam dla usatysfakjonowania kolezanki:)
Byłoby na pewno cudowne, gdyby nie przyci±gaj±cy wzrok czerwony kaptur :( Masz może zdjęcie tych chmur i gór bez czerwonego kapturka? Jestem ciekawa tego widoku.
spójrzmy więc głębiej, na t± poszarpan± chmurę i wyłaniaj±ce się zza niej zbocze góry
Tiaaa...ale niedawno zaimplantowałe¶ się na Globa. No powiem to niestety - dat raczej na zdjęciach nie umieszczaj± ludzie tu publikuj±cy. Nie umieszczaj± tez twarzy swoich lub rodzinnych, lub znajomych....Tylko na profilowych. Tak prawi regulamin :-)
ja z reguły wesołym i dowcipnym człowiekiem jestem
Haha. Filipczatorek, raczysz sobie żartować? Zimy to niewiele widać, ale aktorka rzeczywi¶cie ładna :) Zdjęcie nadaje się na profilowe.
selfie na ¦nieżce (s±dz±c po łańcuchach) nawet zim± przyroda w górach jest całkiem ładna ;)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
zimowo
POLSKA / - / karpacz
- Autor
- "> ( SO:0 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2014-12-20 11:01
- Data wykonania
- luty 2014
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
ale burzliwy temat :)
wystawiajac to zdjecie poprostu chciałam ujac sie na swoim profilu. ładniejsze zdjecia owszem mam dla usatysfakjonowania kolezanki:)
Byłoby na pewno cudowne, gdyby nie przyci±gaj±cy wzrok czerwony kaptur :( Masz może zdjęcie tych chmur i gór bez czerwonego kapturka? Jestem ciekawa tego widoku.
spójrzmy więc głębiej, na t± poszarpan± chmurę i wyłaniaj±ce się zza niej zbocze góry
Tiaaa...ale niedawno zaimplantowałe¶ się na Globa. No powiem to niestety - dat raczej na zdjęciach nie umieszczaj± ludzie tu publikuj±cy. Nie umieszczaj± tez twarzy swoich lub rodzinnych, lub znajomych....Tylko na profilowych. Tak prawi regulamin :-)
ja z reguły wesołym i dowcipnym człowiekiem jestem
Haha. Filipczatorek, raczysz sobie żartować? Zimy to niewiele widać, ale aktorka rzeczywi¶cie ładna :) Zdjęcie nadaje się na profilowe.
selfie na ¦nieżce (s±dz±c po łańcuchach) nawet zim± przyroda w górach jest całkiem ładna ;)
Polecaj± to zdjęcie


























