Galeria zdjęć

Głęboka studnia

ARMENIA / dolina Araratu / Pokr Vedi

Zdjęcia: Pokr Vedi, dolina Araratu, Głęboka studnia, ARMENIA
odsłon: 912 | poleca: 5 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 1 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2015-01-03 11:33
Data wykonania
lipiec 2014
Miejsce
Dodane do galerii
Armenia

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Zdecydowanie najlepsze Twoje zdjęcie. Prawie wszystkie zdjęcia tego typu obiektów są robione z dołu. A tu niespodzianka. Bardzo udana. Zatrzymuje wzrok na dłużej. Ta nagła plaskatość poniżej zamku robi wrażenie. Dobry kadr, właściwie wszystko jest na swoim miejscu, i jest tego tyle - ile trzeba (marginesy, linia horyzontu, ilość nieba itp). Bardzo ładne.

Klasztor Khor Virap (arm. głęboka studnia) w Armenii. Jedno z najbardziej znanych ośrodków pielgrzymkowych w Armenii.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / Tatry / Tatry

MEKSYK / Guerrero / Taxco

SłOWACJA / Kraj koszycki / Hodkovce

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl