Galeria zdjęć

czekając na maj...

POLSKA / Wielkopolska / .....

Zdjęcia: ....., Wielkopolska, czekając na maj..., POLSKA
odsłon: 1471 | poleca: 17 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 3 | w schowku: 1 osób
Data dodania
2015-03-05 22:58
Data wykonania
maj 2014
Miejsce
Dodane do galerii
nad Wartą

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Bo one rosną! Rosną i widokiem cieszą:) W wazonie też lubię...

Mmmm, sok aż kapie :)

Strzępiaste nie były, ale w słońcu wyglądały zachwycająco. Pewnie dlatego, że nad nimi unosiła się chłodna delikatna mgiełka, pochodząca od fontanny. Dziękuję i pozdrawiam komentujących:)

To jest ten kolor, ale nie te płtki

Bardzo ładny kadr i śliczne kolorki.

Bardzo lubię wiosenne tulipany: taka mnogość barw i różnorodność kształtu płatków... A jak już taki tulipan żywot swój w wazonie kończy, to słychać, jak kolejno spadają jego płatki - bardzo przyjemny dźwięk. Toronegro: podobają mi się Twoje zdjęcia; cieszę się, ze w końcu jedno z moich wpadło Ci w oko;) Dziękuję.

No, czekany na ten maj i tulipany /kiedyś chodowałem w swoim ogródku/.

akurat na 8 marca

Ciekawa perspektywa... ;-)))

Dodali do schowka



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

GRECJA / Wyspy Egejskie / Wyspa Samos

SłOWACJA / Kraj preszowski / Bardejów

AUSTRALIA / Queensland / Cairns

SłOWACJA / Wysokie Tatry, / Szlak na Rysy 2503 m.

SłOWACJA / Kraj preszowski / Bardejów

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl