Galeria zdjęć
¶redniowieczny Hvar...
CHORWACJA / Dalmacja / Hvar
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2015-03-05 23:03
- Data wykonania
- wrzesień 2014
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Hvar
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Pieknie...
Dokładnie - pachnie tam piniami i ziołami, którymi poro¶nięte jest wzgórze. Niezapomniany widok z fortu na Hvar i Piekielne Wyspy ( tu widać tylko kawałeczek), sk±pane w słońcu... Mam nadzieję ponownie stan±ć w tym miejscu:)
Pachnie wakacjami.
Białe mury najsilniej odbijaj± promieniowanie słoneczne, a i te czerwone dachy s± charakterystyczn± cech± architektury ¶ródziemnomorskiej. W poł±czeniu z zieleni± piniowych lasów, szaro¶ci± gajów oliwnych i błękitem morza, chorwackie miasteczka prezentuj± się przepięknie - szczególnie z góry.
Ciekawe, dlaczego wszystkie miasteczka s± biało czerwone/pomarańczowe?
Zazdroszczę, bo ja dopiero pod koniec sierpnia:( Czuję się zatem spełniona!:)
Mnie też skusiła¶, jadę w maju się powłóczyć po Bałkanach :)
Przypominam sobie, bo tu deszcz za oknem widzę:( Ale widzę też p±ki kasztanowca! Na razie chociaż tyle... Pozdrawiam:)
Ale kusisz mnie t± Chorwacj±:)......
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
¶redniowieczny Hvar...
CHORWACJA / Dalmacja / Hvar
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2015-03-05 23:03
- Data wykonania
- wrzesień 2014
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Hvar
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Pieknie...
Dokładnie - pachnie tam piniami i ziołami, którymi poro¶nięte jest wzgórze. Niezapomniany widok z fortu na Hvar i Piekielne Wyspy ( tu widać tylko kawałeczek), sk±pane w słońcu... Mam nadzieję ponownie stan±ć w tym miejscu:)
Pachnie wakacjami.
Białe mury najsilniej odbijaj± promieniowanie słoneczne, a i te czerwone dachy s± charakterystyczn± cech± architektury ¶ródziemnomorskiej. W poł±czeniu z zieleni± piniowych lasów, szaro¶ci± gajów oliwnych i błękitem morza, chorwackie miasteczka prezentuj± się przepięknie - szczególnie z góry.
Ciekawe, dlaczego wszystkie miasteczka s± biało czerwone/pomarańczowe?
Zazdroszczę, bo ja dopiero pod koniec sierpnia:( Czuję się zatem spełniona!:)
Mnie też skusiła¶, jadę w maju się powłóczyć po Bałkanach :)
Przypominam sobie, bo tu deszcz za oknem widzę:( Ale widzę też p±ki kasztanowca! Na razie chociaż tyle... Pozdrawiam:)
Ale kusisz mnie t± Chorwacj±:)......
Polecaj± to zdjęcie






























