Galeria zdjęć

Krokodyl w glonach

GAMBIA / Bandżul / Rezerwat krokodyli

Zdjęcia: Rezerwat krokodyli, Bandżul, Krokodyl w glonach, GAMBIA
odsłon: 5695 | poleca: 46 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 13 | w schowku: 4 osób
Data dodania
2015-03-20 22:28
Data wykonania
listopad 2013
Miejsce
Dodane do galerii
Gambia

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

wspaniale!

Taki puder?

no i znowu zrobiło się miło, jak zawsze, gdy się odezwiesz :(

Rozumiem, że to do mnie. Zapytam więc wprost - miewasz jakieś objawienia? A może kogoś Tobie brak, że widzisz go wszędzie. Może warto pomyśleć o jakimś biznesiku typu "Wróżka on line"? Szkoda, żeby taki talent się marnował :D

colmar, zbanowano Cię, a Ty jak bumerang...

Symbolicznie polecam i oceniam - świetny żart. Swoją drogą, osoby deklarujące wstręt do rankingów i wyścigów szczurów raczej powinny być obojętne na tego typu zagrywki :D

BO1 , symboliczne podziwianie zdjęć to bardzo śmiałe i nowatorskie podejście. Osobiście wolałbym jednak, aby zarządzający portalem umożliwili nam większą możliwość selekcji tego co chcemy lub nie chcemy oglądać, skoro już nie mogą lub nie chcą ograniczyć ilości publikowanych zdjęć lub zadbać o progres w ich szeroko rozumianej jakości.

"pozwalam" i popieram, czasem sama odnajduję jakies ciekawe i dziwię się, że mało poleceń... no ale tak to działa.....

Bardzo dobre..., a co do oceniania, to jest mnóstwo zdjęć, które człowiekowi przepadają. Trzeba by było monitorować portal codziennie, a wiadomo - mało kto z nas ma tyle czasu. Rzadko ktoś po powrocie z wyjazdu sięga np. 3 tygodnie wstecz, bo po prostu jest to fizycznie mało możliwe. Tak więc stawiam tu przy okazji - jeśli pozwolisz Mirrara - syboliczne "Polecam" dla wszystkich zapomnianych :)

Nadrabiam zaległość :))Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

IRLANDIA / - / Galway

POLSKA / świętokrzyskie / Szydłów

NIEMCY / westfalia / westfalia

TURCJA / Turecka Riwiera / Antalya

PORTUGALIA / Algarve / Benagil

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl