Galeria zdjęć

Puchacz szary

GAMBIA / Banjul / Farasuta Forest

Zdjęcia: Farasuta Forest, Banjul, Puchacz szary, GAMBIA
odsłon: 137 | poleca: 6 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 1 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2024-03-17 23:34
Data wykonania
marzec 2024
Miejsce
Dodane do galerii
Gambia

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

No cóż, niewielka w tym moja zasługa, wszystko dzięki przewodnikom z gambijskiego Stowarzyszenia Obserwatorów Ptaków z siedzibą nad rzeką Kotu. Szczerze, to nigdy nie pociągało mnie wędrowanie godzinami po leśnej głuszy, ale tym razem miałem trochę czasu i za namową przewodników wybrałem sie na jednodniowa wyprawę do rezerwatów. Kolejny dzień spędziłem nad potokiem Kotu tuz obok ich siedziby, fotografując ptaszki, ptaki i ptaszory. :) Wkrótce kiedy opublikuję więcej zdjęć ptaków, napiszę coś o tym.

Super! Jak udaje Ci się uchwycić takie zwierzaczki?
Kiedyś przez rok na starej jabłoni przy moim domu mieszkała sowa szara, na zimę się wyprowadziła i już niestety nie wróciła. Byłam zdziwiona, że jej ulubionym miejscem była gałąź nad chodnikiem prowadzącym do domu i że w ogóle się nie bała.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

AZERBEJDżAN / Baku / Baku

IRAN / Kerman / .

POLSKA / podkarpackie / Połonia Wetlińska

UKRAINA / Zakarpacie / dworzec kolejowy Turki

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl