Galeria zdjęć
Zamek w Trokach (Trakų pilis)
LITWA / *** / Trakai_Troki
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2015-04-25 19:24
- Data wykonania
- lipiec 2011
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Troki
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
fajny kadr
Dziekuje bardzo :) pozdrowienia
troki, ¶wiatło i kompozycja wyj±tkowej dobroci...
Polecam jak najbardziej:) jak tu widze to cag takze poleca... a i janusz44 pomimo deszczowej pogody.
Chyba kiedy¶ tam się wybiorę:-)
Dawno bylam w Trokach i na pewno bym nic do sensu nie poradzila, a to dobrze ze sie trafilo na uprzejmych ludzi:)
Wycieczka była udana pomimo deszczu. Był moment, że pomy¶lałem - szkoda, że nie ma z nami Jadzi, która by wskazała drogę, jak mamy i¶ć w chwili, kiedy zbyt wcze¶nie wyszli¶my z autobusu, zamiast dojechać do dworca autobusowego, my wyszli¶my koło budynku z napisem PANORAMA, ale po zapytaniu przechodniów było już dobrze i dalszy dojazd do Trok był łatwy.
Troki warto odwiedzic kilkakrotnie:) pomimo deszczu mam nadzieje ze wycieczka byla udana.
Wczorajszemu zwiedzaniu Zamku w Trokach, towarzyszył rzęsisty deszcz - jakby było tam za mało wody, a przecież Troki stoj± na wodzie. Brakło nam także słońca, które polepszyły by nam jako¶ć robionych zdjęć. Wychodzi na to, że przyjazd do Trok trzeba powtórzyć.
Bardzo ładne zdjęcie.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Zamek w Trokach (Trakų pilis)
LITWA / *** / Trakai_Troki
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2015-04-25 19:24
- Data wykonania
- lipiec 2011
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Troki
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
fajny kadr
Dziekuje bardzo :) pozdrowienia
troki, ¶wiatło i kompozycja wyj±tkowej dobroci...
Polecam jak najbardziej:) jak tu widze to cag takze poleca... a i janusz44 pomimo deszczowej pogody.
Chyba kiedy¶ tam się wybiorę:-)
Dawno bylam w Trokach i na pewno bym nic do sensu nie poradzila, a to dobrze ze sie trafilo na uprzejmych ludzi:)
Wycieczka była udana pomimo deszczu. Był moment, że pomy¶lałem - szkoda, że nie ma z nami Jadzi, która by wskazała drogę, jak mamy i¶ć w chwili, kiedy zbyt wcze¶nie wyszli¶my z autobusu, zamiast dojechać do dworca autobusowego, my wyszli¶my koło budynku z napisem PANORAMA, ale po zapytaniu przechodniów było już dobrze i dalszy dojazd do Trok był łatwy.
Troki warto odwiedzic kilkakrotnie:) pomimo deszczu mam nadzieje ze wycieczka byla udana.
Wczorajszemu zwiedzaniu Zamku w Trokach, towarzyszył rzęsisty deszcz - jakby było tam za mało wody, a przecież Troki stoj± na wodzie. Brakło nam także słońca, które polepszyły by nam jako¶ć robionych zdjęć. Wychodzi na to, że przyjazd do Trok trzeba powtórzyć.
Bardzo ładne zdjęcie.
Polecaj± to zdjęcie






























