Galeria zdjęć

Park

POLSKA / Pomorze Zachodnie / Słowiński Park Narodowy

Zdjęcia: Słowiński Park Narodowy, Pomorze Zachodnie, Park, POLSKA
odsłon: 702 | poleca: 4 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2015-07-19 14:05
Data wykonania
lipiec 2015

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Pomorze Środkowe :)

AB1 chyba masz rację jestem w trakcie sprawdzania, ale jeżeli ktoś ma dokładniejsze info w tym temacie to będę "dźwięczny".

Myślę, że Słowiński Park Narodowy to nie jest Pomorze Zachodnie. Bliżej stamtąd do Gdańska. Chyba kiedyś było tam mniej roślinności. Ostatni raz byłem tam trzydzieści kilka lat temu :)

Zakończenie spływu Łupawą...nie udało się wpłynąć bezpośrednio do Bałtyku via jezioro Gardno-teren parku narodowego i ostatnie pozwolenie wydano 8 lat temu. Nielegal kosztuje 5000 PLN. Zresztą nawet gdyby pozwolenie było to w tym dniu tak wiało że przepłynięcie kajakami byłoby niemożliwe. w 1948 roku w jeziorze utonęło za jednym zamachem 25 osób podczas pływania łódkami - z powodu wiatru i przeciążenia pływadełek.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

NIEMCY / Brandenburgia / Poczdam

NIEMCY / Brandenburgia / Poczdam

AUSTRIA / Ziemia Salzburska / Zell am See

MAURETANIA / Nawakszut / nad Atlantykiem

POLSKA / opolskie / Malina

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl