Galeria zdjęć
Punta Rata...
CHORWACJA / Riviera Makarska / Brela
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2015-09-25 16:02
- Data wykonania
- wrzesień 2015
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Riviera Makarska
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
I niech trwa, tylko w trochę niższych temperaturach :)
Bardzo Ci dziękuję, Iwonko:) Komentarz wierszem, to najwspanialsza nagroda! Turkusowe lato nad Adriatykiem trwa... W czerwcu temperatura dochodziła do 38 stopni i bryzy, ani kolorowych zachodów słońca - niestety - nie do¶wiadczyli¶my. Jednak każda podróż przygod± jest i zostawia niezatarte wspomnienia; pozdrawiam:)
turkusowe lato
spacerujesz po skórze
jak po południowym bruku
rozgrzanym słońcem
mówisz że pachnę turkusowym latem
mamy na oczach klapki
i płatki ja¶minu
w ustach plasterki limonki
- ich kwa¶ne tony nie odbieraj±
u¶miechu z twarzy
zalani w sztok słońcem
południowych mórz
gasimy pragnienie bryz±
nios±c± my¶li w labirynty
roznamiętnionych chwil
IN
Fajne miejsce
Dziękuję i pozdrawiam:)
W tym wypadku "dodatek" do krajobrazu na pewno mu nie szkodzi :-)
Brela Górna ma wiele uroku; dotychczas tylko przez ni± przejeżdżałam. Pierwszy raz zjechali¶my na dół, by zobaczyć tę osławion± plażę i Kamen Brela. Najpierw - kłopot z zaparkowaniem; zostawili¶my samochód do¶ć daleko od Punta Rata i zeszli¶my nad Adriatyk drog± w¶ród cudownej zieleni, aż do pięknej piniowej alei nad samym morzem i przysiedli¶my w chłodnym lesie, w przydrożnej kawiarence. Spacer przyjemny, ale tłoczno, więc z rado¶ci± udali¶my dalej - do starej wioski Bast.
Co do dziewczyny to nic nie mam ,ale przynajmniej mam skalę porównawcz±, co do wysepki, bo już chciałem się tam budować. Niestety za mała !! ;-)
Nie wiem, co Wam wpadło w oko: słynna wysepka, czy przypadkowa dziewczyna? Plażowania w tym miejscu raczej nie proponuję - zbyt tłoczno, ale zaręczam - widoki zarówno z Dolnej, jak i z Górnej Breli warte s± obejrzenia! Za liczne polecenia bardzo dziękuję i pozdrawiam wszystkich, którzy zostawili pod fotk± swój znaczek:)
Loo - nie mam, słowo honoru! Portret, to nie moja specjalno¶ć. Zostawiam Colmarowi;) On jest w tym ¶wietny!!
Mnie zachwyca niezmiennie przyroda...
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Punta Rata...
CHORWACJA / Riviera Makarska / Brela
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2015-09-25 16:02
- Data wykonania
- wrzesień 2015
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Riviera Makarska
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
I niech trwa, tylko w trochę niższych temperaturach :)
Bardzo Ci dziękuję, Iwonko:) Komentarz wierszem, to najwspanialsza nagroda! Turkusowe lato nad Adriatykiem trwa... W czerwcu temperatura dochodziła do 38 stopni i bryzy, ani kolorowych zachodów słońca - niestety - nie do¶wiadczyli¶my. Jednak każda podróż przygod± jest i zostawia niezatarte wspomnienia; pozdrawiam:)
turkusowe lato
spacerujesz po skórze
jak po południowym bruku
rozgrzanym słońcem
mówisz że pachnę turkusowym latem
mamy na oczach klapki
i płatki ja¶minu
w ustach plasterki limonki
- ich kwa¶ne tony nie odbieraj±
u¶miechu z twarzy
zalani w sztok słońcem
południowych mórz
gasimy pragnienie bryz±
nios±c± my¶li w labirynty
roznamiętnionych chwil
IN
Fajne miejsce
Dziękuję i pozdrawiam:)
W tym wypadku "dodatek" do krajobrazu na pewno mu nie szkodzi :-)
Brela Górna ma wiele uroku; dotychczas tylko przez ni± przejeżdżałam. Pierwszy raz zjechali¶my na dół, by zobaczyć tę osławion± plażę i Kamen Brela. Najpierw - kłopot z zaparkowaniem; zostawili¶my samochód do¶ć daleko od Punta Rata i zeszli¶my nad Adriatyk drog± w¶ród cudownej zieleni, aż do pięknej piniowej alei nad samym morzem i przysiedli¶my w chłodnym lesie, w przydrożnej kawiarence. Spacer przyjemny, ale tłoczno, więc z rado¶ci± udali¶my dalej - do starej wioski Bast.
Co do dziewczyny to nic nie mam ,ale przynajmniej mam skalę porównawcz±, co do wysepki, bo już chciałem się tam budować. Niestety za mała !! ;-)
Nie wiem, co Wam wpadło w oko: słynna wysepka, czy przypadkowa dziewczyna? Plażowania w tym miejscu raczej nie proponuję - zbyt tłoczno, ale zaręczam - widoki zarówno z Dolnej, jak i z Górnej Breli warte s± obejrzenia! Za liczne polecenia bardzo dziękuję i pozdrawiam wszystkich, którzy zostawili pod fotk± swój znaczek:)
Loo - nie mam, słowo honoru! Portret, to nie moja specjalno¶ć. Zostawiam Colmarowi;) On jest w tym ¶wietny!!
Mnie zachwyca niezmiennie przyroda...
Polecaj± to zdjęcie






























