Galeria zdjęć

White Pocket 10

USA / Arizona / Vermilion Cliffs

Zdjęcia: Vermilion Cliffs, Arizona, White Pocket 10, USA
odsłon: | poleca: osób | ocena techniczna: | ocen: | w schowku: osób
Data dodania
2016-01-02 18:11
Data wykonania
sierpień 2015

Opis zdjęcia

Komentarze do zdjęcia

Dzięki serdeczne :)

Możesz odpisywać w komentarzach, wszyscy tak robi± i czasami pod jakimi¶ zdjęciami robi± się wręcz spotkania niemal towarzyskie. Admin na szczę¶cie tego nie kwestionuje, a jest to fajna sprawa - taki rodzaj czatu wywołany najczę¶ciej czyim¶ komentarzem. Odpowiedzieć komu¶ możesz też przez "Moje Konto". Informacyjnie wysyłam tam Ci li¶cik ;))

Tak, oczywi¶cie mam co¶ z katedry. Miejsce było piękne i jest i zapewne takie pozostanie. Odpisuję na Twoje pytanie w komentarzach bo jestem tu "¶wieży" i jeszcze nie obcykałem wszystkiego. Jeżeli możesz mi podpowiedzieć jak np.korespondować z pozostałymi użytkownikami to będę wdzięczny:)

Cieszę się, że się podoba. Według mnie miejsce należy do najpiękniejszych na ¶wiecie. Jest o nim kilka informacji na Globie w Artykułach.

Fantazyjne i piękne

Uwielbiam to co tworzy natura:-)

To jest ta sama górka, co u R. Stockiego, tylko w dzień. Ja byłam po deszczu, więc było jeszcze jeziorko.

Czy ja dobrze rozumiem: uważasz, że PRO¦BA o komentarze co do obioru zdjęcia jest NACIˇGANIEM na usługi? Przecież fotki prezentuj± tutaj raczej amatorzy, których inni oceniaj± (także przez brak polecenia), więc chyba taka pro¶ba nie jest niczym niestosownym - nikt przecież nikogo do niczego nie zmusza.

Może jednak jaki¶ płatny kurs? Bo tego jak należy technicznie dobrze wykonywać zdjęcia ucz± na kursach. A jak naprawdę odczuwać, kadrować itd. zdjęcia ucz± na baaardzo drogich kursach zwanych "wyprawami fotograficznymi" . Nie należy naci±gać kogo¶ na usługi!.

No dobra, Nitka pod tamtym (White Pocket 9) zdjęciem napisała to samo... I ja takie zdjęcie mam! ale do artykułu pasowało mi z piaszczyst± ¶cieżk±, o której w nim piszę. Poproszę przy następnych zdjęciach o więcej "subiektywnych ocen ogl±dacza", bo składaj± się one na obiektywny (?) obraz odbioru zdjęcia.

Dodali do schowka



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szeroko¶ć/wysoko¶ć, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

IRAN / Góry Elburs / Demawend

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE / dubaj / dubaj

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE / . / .

HISZPANIA / Alicante / Alicante

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl