Galeria zdjęć
¦wi±tynia w Khajuraho
INDIE / - / Khajuraho
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:0 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2016-01-02 23:20
- Data wykonania
- lipiec 2012
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Architektura
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
A mi się podoba. Autor: novakovsky musiał zdecydowanie silniejsze zioła zaparzyć jak robił perłowo-błękitny ocean, a dostał kosmiczne 125 poleceń.
Dzięki.
No cóż - zdjęcia s± różne. Klimaty też :-).
Przy zdjęciach w banku (z linku) jest podany autor. Je¶li jest 3N lub Stefan - tzn. że moje. Te z Khajuraho - wszystkie moje. Można wybrać przegl±danie po autorach.
To pod linkiem rozumiem, że Twoje - SUPER! Gratulacje! Ale w innym klimacie niż to.
I wszystko jasne, dzięki.
Znaczy pytasz - czy ja je zrobiłem?
Tak - zrobiłem je osobi¶cie :-)
Tu jest link do całej serii:
https://foto.3n.com.pl/photo.php?kat=1100_Places/1B00_Asia/1BB0_India/1BB4_Khajuraho
Stefan, to w końcu oryginał , czy zdjęcie zdjęcia???
Szukaj, bo to pasuje jako dekoracja do bollywoodzkiej produkcji ;)
Gdzie¶ mam na płytce, niedawno ogl±dałam. Jak znajdę, to zaraz wrzucę.
Menhir, wrzucaj tę wersję dla ubogich, chcę zobaczyć co palił Autor podczas postprodukcji.
Tak mi co¶ nie pasowało...to dawaj tę rzeczywist±!
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
¦wi±tynia w Khajuraho
INDIE / - / Khajuraho
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:0 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2016-01-02 23:20
- Data wykonania
- lipiec 2012
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Architektura
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
A mi się podoba. Autor: novakovsky musiał zdecydowanie silniejsze zioła zaparzyć jak robił perłowo-błękitny ocean, a dostał kosmiczne 125 poleceń.
Dzięki.
No cóż - zdjęcia s± różne. Klimaty też :-).
Przy zdjęciach w banku (z linku) jest podany autor. Je¶li jest 3N lub Stefan - tzn. że moje. Te z Khajuraho - wszystkie moje. Można wybrać przegl±danie po autorach.
To pod linkiem rozumiem, że Twoje - SUPER! Gratulacje! Ale w innym klimacie niż to.
I wszystko jasne, dzięki.
Znaczy pytasz - czy ja je zrobiłem?
Tak - zrobiłem je osobi¶cie :-)
Tu jest link do całej serii:
https://foto.3n.com.pl/photo.php?kat=1100_Places/1B00_Asia/1BB0_India/1BB4_Khajuraho
Stefan, to w końcu oryginał , czy zdjęcie zdjęcia???
Szukaj, bo to pasuje jako dekoracja do bollywoodzkiej produkcji ;)
Gdzie¶ mam na płytce, niedawno ogl±dałam. Jak znajdę, to zaraz wrzucę.
Menhir, wrzucaj tę wersję dla ubogich, chcę zobaczyć co palił Autor podczas postprodukcji.
Tak mi co¶ nie pasowało...to dawaj tę rzeczywist±!
Polecaj± to zdjęcie




























