Galeria zdjęć
Pod górę
POLSKA / Beskid ¦l±ski / Skrzyczne
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-01-04 19:51
- Data wykonania
- styczeń 2016
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Nastrojowe! Choć styczeń to wygl±da na póĽn± jesień.
Istnieje ci±g schronów i in. z okresu II wojny ¶wiatowej ci±gn±cy się od okolic Katowic poprzez Bielsko (tu ¶wietne polskie schrony dwustrzelnicowe z przelotniami) aż po Żywiec i dalej aż do Zwardonia (po drodze najlepsze w Węgierskiej Górce). Te z linii niemieckiej B2 s± niewielkie i czasami trudne do odnalezienia. Nie na stoku Skrzycznego, ale na polach i pagórkach okolicznych wsi. Mam gdzie¶ takie z pięknym widokiem na Skrzyczne, je¶li znajdę, to wrzucę,
Hm, a ja pierwszy raz słyszę o jakich¶ umocnieniach w rejonie Skrzycznego a byłam już co najmniej kilkana¶cie razy na tej górce.
Ja mam to już powtórnie, Pierwszy raz ganiałam po polach, kiedy jeszcze w necie nie było informacji na ten temat, trochę tego wtedy znaleĽli¶my. Ale to jest w sumie fajne, zwłaszcza jak dziecko jest tylko w ferie.
Jak to dobrze, że okres umocnień u mojego młodego mam już za sob±. W Beskidach wzi±ł to na siebie małżonek, za to nad morzem mi nie podarowali. Chociaż to kawał historii i warte poznania, to wolę klimaty jak powyżej. Tobie powodzenia w poszukiwaniach:)
Piękna sceneria, ¶wietne kolory. Z kijkami to mogłabym być ja, ale w tym czasie latałam po polach pod Skrzycznem w poszukiwaniu niemieckich umocnień z Linii B2 (jutro ci±g dalszy).
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Pod górę
POLSKA / Beskid ¦l±ski / Skrzyczne
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-01-04 19:51
- Data wykonania
- styczeń 2016
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Nastrojowe! Choć styczeń to wygl±da na póĽn± jesień.
Istnieje ci±g schronów i in. z okresu II wojny ¶wiatowej ci±gn±cy się od okolic Katowic poprzez Bielsko (tu ¶wietne polskie schrony dwustrzelnicowe z przelotniami) aż po Żywiec i dalej aż do Zwardonia (po drodze najlepsze w Węgierskiej Górce). Te z linii niemieckiej B2 s± niewielkie i czasami trudne do odnalezienia. Nie na stoku Skrzycznego, ale na polach i pagórkach okolicznych wsi. Mam gdzie¶ takie z pięknym widokiem na Skrzyczne, je¶li znajdę, to wrzucę,
Hm, a ja pierwszy raz słyszę o jakich¶ umocnieniach w rejonie Skrzycznego a byłam już co najmniej kilkana¶cie razy na tej górce.
Ja mam to już powtórnie, Pierwszy raz ganiałam po polach, kiedy jeszcze w necie nie było informacji na ten temat, trochę tego wtedy znaleĽli¶my. Ale to jest w sumie fajne, zwłaszcza jak dziecko jest tylko w ferie.
Jak to dobrze, że okres umocnień u mojego młodego mam już za sob±. W Beskidach wzi±ł to na siebie małżonek, za to nad morzem mi nie podarowali. Chociaż to kawał historii i warte poznania, to wolę klimaty jak powyżej. Tobie powodzenia w poszukiwaniach:)
Piękna sceneria, ¶wietne kolory. Z kijkami to mogłabym być ja, ale w tym czasie latałam po polach pod Skrzycznem w poszukiwaniu niemieckich umocnień z Linii B2 (jutro ci±g dalszy).
Polecaj± to zdjęcie






























