Galeria zdjęć

Monochromia

POLSKA / Gorce / Schr. na Turbaczu

Zdjęcia: Schr. na Turbaczu, Gorce, Monochromia, POLSKA
odsłon: 1200 | poleca: 20 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 3 | w schowku: 1 osób
Data dodania
2016-01-27 11:15
Data wykonania
październik 2015
Miejsce
Dodane do galerii
PL-Beskidy

Opis zdjęcia
http://szymon.zdziabek.net/blog

Komentarze do zdjęcia

Bardzo udany krajobraz, a nawet scena gdzie kazdy element odgrywa swoją rolę. Kolor i światło również. Alegoryczne przedstawienie. Poranne mgły, chmury, ciemny las, wschód słońca. Brzmi jak banał, ale tylko brzmi. Wygląda zjawiskowo.

Piękny widok.

Hah :). Przy ilości jedzenia jakie pochłaniam, wypełnia ono zdecydowaną większość plecaka ;).

No i znów jakiś dziwny słowotok "z głodu" oczywiście:)))

Uspokoiłeś mnie - zgłody nie zginiesz. Tylko z tym zoomem musisz uważać, bo jak przed Tobą przepaść, to z Twojego zoomu nici. Niemniej jak widać dajesz sobie świetnie radę, wszak sprzęt to tylko uzupełnienie głowy i serca.

Aparat waży niewiele, więc na niewietrzne warunki wystarczy mały, lekki statyw. Zawsze można kamieniem dociążyć ;). Fuji noszę jedynie z obiektywem XF 27mm (~40mm na FF), głównie dlatego, że naleśnik mieści się właśnie w kieszeni kurtki. Zoom nożny zawsze działa ;P.

Maleńkie, ale do tego statyw, kilka obiektywów na dokrętkę, jakieś filtry. A gdzie miejsce na herbatę w termosie i kanapki, że o całej "niezbędnej" reszcie nie wspomnę.

Ot i lenio w pełnej krasie. Stoi jak wól "maleńkie Fuji" :-)

Możesz mi podesłać tego linka na priva bo stąd się nie kopiuje? Dzieki!

Do większości zdjęć krajobrazowych, które chciałabyś zrobić wystarczą dwa dobre zoomy. Plus kilka filtrów, wyzwalacz, statyw. Najczęściej używam 16-35 i 100-400, chociaż ze zboczenia noszę też kilka jasnych "stałek" dających trochę lepsze obrazy :). A tera na przekór temu co napisałem. Widziałaś ostatnie moje Karkonosze. Robione były tym: https://www.facebook.com/slubne.zdjecia/photos/a.308444065856317.81252.117888874911838/855691057798279/?type=3&theater :)

Dodali do schowkaStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

SłOWACJA / Sulovskie Wierchy / Powaska Bystrzyca

MALTA / . / .

MAURETANIA / Nawakszut / port rybacki

MADAGASKAR / Zachodni / Avenue des Baobabs

MALTA / . / Marsaxlokk

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl