Galeria zdjęć
na starówce...
CHORWACJA / Dalmacja / Omią
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2016-02-22 11:08
- Data wykonania
- wrzesień 2015
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Chorwacja to dla mnie kraj pełen niesamowitej magii kolorów, zapachów, mnogo¶ci pięknej architektury, w±skich i nastrojowych uliczek, a przede wszystkim - kraj ludzi szczerych, przyjaznych i pogodnych od wschodu do zachodu słońca.
Spaceruj±c takimi uliczkami, jak ta - po tysi±cletnich fundamentach bogatej historii - nabieram energii, pogody ducha i wewnętrznego spokoju. Dziękuję bardzo za liczne polecenia:)
:)
tylko raz byłam w Chorwacji ale tak wła¶nie zapamiętałam
W±ziutkie i przytulne s± chorwackie uliczki; lubię nimi spacerować:) Dziękuję.
Bardzo ładne zdjęcie
U¶miech ... razy trzy. Jest mi bardzo miło!
Zgadzam się z Tob± Danucha;)
Bezwzględnie - 5 - się należy.
Bardzo ładne zdjęcie...fajne naturalne kolory.Uliczka wygl±da uroczo.Ogólnie Tearose Twoje zdjęcia dla mnie s± jedne z piękniejszych na Globie i cechuje je wła¶nie naturalno¶ć bez podkręcania barw bez manipulacji i bez sztucznych przeróbek w programach.WyraĽnie widać zazdro¶ć u poniektórych osób i wcale się nie dziwię.Pewnie wielu chciałoby mieć taka galerię jak Ty.😊
Uliczka godna pokazania ma swój urok i klimat,ale przestańcie zachwycać się,że zdjęcie jest och i ach!,jest po prostu słabej jako¶ci i tyle,czy tego z was nikt nie widzi?,możecie sobie -5- wstawiać i nic mi do tego,ale trochę samokrytycyzmu by się przydało!-POZDRAWIAM autora zdjęcia i tych od wzajemnej adoracji.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
na starówce...
CHORWACJA / Dalmacja / Omią
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2016-02-22 11:08
- Data wykonania
- wrzesień 2015
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Chorwacja to dla mnie kraj pełen niesamowitej magii kolorów, zapachów, mnogo¶ci pięknej architektury, w±skich i nastrojowych uliczek, a przede wszystkim - kraj ludzi szczerych, przyjaznych i pogodnych od wschodu do zachodu słońca.
Spaceruj±c takimi uliczkami, jak ta - po tysi±cletnich fundamentach bogatej historii - nabieram energii, pogody ducha i wewnętrznego spokoju. Dziękuję bardzo za liczne polecenia:)
:)
tylko raz byłam w Chorwacji ale tak wła¶nie zapamiętałam
W±ziutkie i przytulne s± chorwackie uliczki; lubię nimi spacerować:) Dziękuję.
Bardzo ładne zdjęcie
U¶miech ... razy trzy. Jest mi bardzo miło!
Zgadzam się z Tob± Danucha;)
Bezwzględnie - 5 - się należy.
Bardzo ładne zdjęcie...fajne naturalne kolory.Uliczka wygl±da uroczo.Ogólnie Tearose Twoje zdjęcia dla mnie s± jedne z piękniejszych na Globie i cechuje je wła¶nie naturalno¶ć bez podkręcania barw bez manipulacji i bez sztucznych przeróbek w programach.WyraĽnie widać zazdro¶ć u poniektórych osób i wcale się nie dziwię.Pewnie wielu chciałoby mieć taka galerię jak Ty.😊
Uliczka godna pokazania ma swój urok i klimat,ale przestańcie zachwycać się,że zdjęcie jest och i ach!,jest po prostu słabej jako¶ci i tyle,czy tego z was nikt nie widzi?,możecie sobie -5- wstawiać i nic mi do tego,ale trochę samokrytycyzmu by się przydało!-POZDRAWIAM autora zdjęcia i tych od wzajemnej adoracji.
Polecaj± to zdjęcie






























