Galeria zdjęć

Gruzińska Droga Wojenna

GRUZJA / Kaukaz / Gruzińska Droga Wojenna

Zdjęcia: Gruzińska Droga Wojenna , Kaukaz, Gruzińska Droga Wojenna , GRUZJA
odsłon: 3048 | poleca: 29 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 5 | w schowku: 3 osób
Data dodania
2016-03-11 18:23
Data wykonania
wrzesień 2015

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Czytam dopiski szanownej Autorki i zastanawiam się... skromność czy kokieteria :-) ? Zdjęcie piękne!

piękna kolorystyka :)

Chyba tak :)

Wojenna, to dlatego taka czerwona!

heheheeeee

Jak za bardzo je wyostrzy, to się mogą ułamać :)

No niezłe! Spacyfikować, powiadasz? Jak nic, czyta te komentarze i już sobie na mnie ostrzy ząbki :))))) Ale ja tam się godzę na tą konkretną dyktaturę:) Swanetia zaś tak jak napisałam, pod moje dyktando, bez SZ. P. K. W. Trasa w sumie podobna do twojej, cóż tu można na tyle dni wykombinować. Mało czasu kruca bomba... Jedynie Batumi będzie na finiszu, już z SZ.P. K. W.

Byłam 12 dni ogólnie Tbilisi, Batumi, Mestia, Uszguli, Stepancmina - wszystko biegiem. Podróż była zorganizowana. Ostatnio mam problemy z wcześniejszą organizacją urlopu i nie za bardzo mogę sobie coś sensownie zaplanować :( Zazdroszczę, że się sami będziecie włóczyć a szanowną panią kierownik wyprawy można jakoś spacyfikować :)

no po prostu hahahaaa! Jakbym coś piła to przynajmniej myślałabym, że to omam poprocentowy! No proszę Cię! Udał Ci się żart! A teraz serio - długo byłaś? Na Swanetię mam ok 5 dni, mało, ale cóż.. Potem GDW i Kachetia - chyba, wszystko zależy od SZANOWNEJ PANI KIEROWNIK WYPRAWY jak ułoży trasę:) Zwrócę się do Ciebie po wskazówki, w Swanetii sama będę "kierownikiem" :)))

No to super, że tam jedziesz :) Co do korków, to raczej ja ich potrzebuję. Nie wiem czego mogłabym Cię nauczyć. Coraz mniej jestem zadowolona ze swoich zdjęć, są nudne i wszystkie "na jedno kopyto". Na szczęście samo robienie wciąż sprawia mi przyjemność i pomaga walczyć ze stresem. Publikuję je, żeby zająć czasem myśli czymś innym. Gdybyś zaczęła dawać korki, to się zapisuję do Ciebie :)Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / pomorskie / Gdańsk

HISZPANIA / Hiszpania / gdzieś po drodze

MAROKO / Maroko / gdzieś po drodze

AUSTRALIA / NSW / Nelson Bay

POLSKA / pomorskie / Gdańsk

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl