Galeria zdjęć
Lanzarote
HISZPANIA / Lanzarote / Lanzarote
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.25 | SW:4.12 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-03-11 18:25
- Data wykonania
- listopad 2015
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- 2015 Hiszpania
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Ja też. Je¶li juz woda, to morze, ocean, rzeka. Nigdy basen wokół którego leż± jakie¶ leniwce. Poza tym szkoda czasu, tyle jest zawsze do zwiedzania a czas pędzi ... :)
Chyba bym umarła przy hotelowym basenie :)
To wszystko zależy po co tam sie udajemy, niestety wiele osób liczy na opaleniznę i okupuje plaże i baseny, inni bary... Na szczę¶cie spora czę¶ć przyjeżdżaj±cych na wyspy spędza czas aktywnie :)
Byłam kilka razy na Kanarach i najmniej kojarz± mi się one z hotelem i basenem, za to krajobrazy ... :))
Mam nadzieję, że kiedy¶ jeszcze tam pojadę i uda mi się poznać inne wyspy. Wielu moim znajomym Kanary kojarz± się z hotelem i basenem a to naprawdę krajobrazowo fajne miejsca :)
Między wyspami kursuje dużo promów. Każda z wysp jest trochę inna. Oczywi¶cie najbardziej skomercjalizowane s± Teneryfa i Gran Canaria, ale też maj± swój urok. La Gomera bardzo zielona i spokojna , ale górzysta.
Ja tam byłam pierwszy raz i to bardziej przez przypadek ale spodobała mi się i to nawet bardzo. Innych wysp nie znam. Przegl±dałam też zdjęcia z La Gomery i spodobał mi się tam ten las laurowy. Z Lanzarote trudno się tam dostać ale pewnie z Teneryfy to nie ma problemu :)
Moja ulubiona z Wysp Kanaryjskich, ale nie widziałem jeszcze La Palmy i El Hierro.
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Lanzarote
HISZPANIA / Lanzarote / Lanzarote
- Autor
- "> ( SO:4.25 | SW:4.12 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-03-11 18:25
- Data wykonania
- listopad 2015
- Miejsce
- Dodane do galerii
- 2015 Hiszpania
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Ja też. Je¶li juz woda, to morze, ocean, rzeka. Nigdy basen wokół którego leż± jakie¶ leniwce. Poza tym szkoda czasu, tyle jest zawsze do zwiedzania a czas pędzi ... :)
Chyba bym umarła przy hotelowym basenie :)
To wszystko zależy po co tam sie udajemy, niestety wiele osób liczy na opaleniznę i okupuje plaże i baseny, inni bary... Na szczę¶cie spora czę¶ć przyjeżdżaj±cych na wyspy spędza czas aktywnie :)
Byłam kilka razy na Kanarach i najmniej kojarz± mi się one z hotelem i basenem, za to krajobrazy ... :))
Mam nadzieję, że kiedy¶ jeszcze tam pojadę i uda mi się poznać inne wyspy. Wielu moim znajomym Kanary kojarz± się z hotelem i basenem a to naprawdę krajobrazowo fajne miejsca :)
Między wyspami kursuje dużo promów. Każda z wysp jest trochę inna. Oczywi¶cie najbardziej skomercjalizowane s± Teneryfa i Gran Canaria, ale też maj± swój urok. La Gomera bardzo zielona i spokojna , ale górzysta.
Ja tam byłam pierwszy raz i to bardziej przez przypadek ale spodobała mi się i to nawet bardzo. Innych wysp nie znam. Przegl±dałam też zdjęcia z La Gomery i spodobał mi się tam ten las laurowy. Z Lanzarote trudno się tam dostać ale pewnie z Teneryfy to nie ma problemu :)
Moja ulubiona z Wysp Kanaryjskich, ale nie widziałem jeszcze La Palmy i El Hierro.
Polecaj± to zdjęcie






























