Galeria zdjęć
nad Motław±...
POLSKA / Pomorze / Gdańsk
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2016-04-29 17:01
- Data wykonania
- kwiecień 2016
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Bardzo mi miło; pozdrawiam ciepło :-)
Jak zawsze, pozytywnie. Dziękuję, cieszę się, że doł±czyłe¶ i czekam na kolejne Twoje zdjęcia:)
To my przypisujemy znaczenie liczbom, symbolom. Kwestia nastawienia. A herbaciana róża kojarzy się cieplej niż dzika :-)
No tak: wszystko jasne:) Mój nie jest taki skomplikowany, jak i ja, zreszt±;) Pochodzi z... mojego ogródka. Chciałam wybrać "wildrose", ale był już, niestety, wykorzystany:( Od dzisiaj będę my¶lała cieplej o szóstce, może to co¶ zmieni?:)
Przedrostek e-adresu używany tu i ówdzie jako nick. Trójki i wielokrotno¶ci pl±tały mi się i pl±cz± po adresach, numerze telefonu. Trójka, trójca, trójpodział w sztuce; liczba doskonała. Ponieważ ja - przeciwnie; dlatego szóstki... z wrodzonej przekory ;-)
Chris666: dziękuję i pozdrawiam:) Sk±d się wzięły trzy szóstki w Twoim nicku, je¶li to nie tajemnica? To jest moja nieszczę¶liwa cyfra. Wszystko, co najgorsze, przydarza mi się 6-go...
:-))
Do Krakowa i Gdańska dodałabym Wrocław:)tearose zapraszam zwłaszcza teraz wiosn± staje się piękny:)
Urok Gdańska jest bezsprzeczny. Dla mnie Kraków i Gdańsk - to najpiękniejsze polskie miasta. Dziękuję:)
To nadbrzeże zawsze mi się podobało, szczególnie ten dĽwig zbożowy.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
nad Motław±...
POLSKA / Pomorze / Gdańsk
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2016-04-29 17:01
- Data wykonania
- kwiecień 2016
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Bardzo mi miło; pozdrawiam ciepło :-)
Jak zawsze, pozytywnie. Dziękuję, cieszę się, że doł±czyłe¶ i czekam na kolejne Twoje zdjęcia:)
To my przypisujemy znaczenie liczbom, symbolom. Kwestia nastawienia. A herbaciana róża kojarzy się cieplej niż dzika :-)
No tak: wszystko jasne:) Mój nie jest taki skomplikowany, jak i ja, zreszt±;) Pochodzi z... mojego ogródka. Chciałam wybrać "wildrose", ale był już, niestety, wykorzystany:( Od dzisiaj będę my¶lała cieplej o szóstce, może to co¶ zmieni?:)
Przedrostek e-adresu używany tu i ówdzie jako nick. Trójki i wielokrotno¶ci pl±tały mi się i pl±cz± po adresach, numerze telefonu. Trójka, trójca, trójpodział w sztuce; liczba doskonała. Ponieważ ja - przeciwnie; dlatego szóstki... z wrodzonej przekory ;-)
Chris666: dziękuję i pozdrawiam:) Sk±d się wzięły trzy szóstki w Twoim nicku, je¶li to nie tajemnica? To jest moja nieszczę¶liwa cyfra. Wszystko, co najgorsze, przydarza mi się 6-go...
:-))
Do Krakowa i Gdańska dodałabym Wrocław:)tearose zapraszam zwłaszcza teraz wiosn± staje się piękny:)
Urok Gdańska jest bezsprzeczny. Dla mnie Kraków i Gdańsk - to najpiękniejsze polskie miasta. Dziękuję:)
To nadbrzeże zawsze mi się podobało, szczególnie ten dĽwig zbożowy.
Polecaj± to zdjęcie






























