Galeria zdjęć
Majowe mgły-2
POLSKA / pow-żniński / Dolina Noteci
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.96 | SW:4.62 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-05-01 20:48
- Data wykonania
- maj 2016
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Szlak kajakowy - rzeka Noteć
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Hmmmm Bajecznie tutaj.....
kinga68- Dzięki za komentarz!,a co do obiektu to najpierw trzeba upatrzyć sobie miejsce do focenia,wstać o godz.-3,30,dojechać do celu i cierpliwie czekać,czy nasze upragnione słońce się pojawi no i do pracy...
Popieram przedmówcę. Nie chce się wierzyć, że tyle może się dziać o poranku lub zachodzie (czasem trudno ogarn±ć - trzeba to na kilka razy "brać"). A magiczne sztuczki w zasadzie w zasięgu prawie każdego obiektywu, gdy wszyscy jeszcze ¶pi± lub już ¶pi± ( to ostatnie oczywi¶cie delikatna przeno¶nia).
Czas na zmianę nicka na Czarownik¶wiat :-)
Cudeńko :-)
-:)
TOP:)
Brak słów... stawiam więc tylko ocenę.
w pełni zgadzam się z opiniami poniżej :)
Pięknie wyczarowujesz nastrój na swoich zdjęciach. Dla mnie Mistrzostwo przez duże M
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Majowe mgły-2
POLSKA / pow-żniński / Dolina Noteci
- Autor
- "> ( SO:4.96 | SW:4.62 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-05-01 20:48
- Data wykonania
- maj 2016
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Szlak kajakowy - rzeka Noteć
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Hmmmm Bajecznie tutaj.....
kinga68- Dzięki za komentarz!,a co do obiektu to najpierw trzeba upatrzyć sobie miejsce do focenia,wstać o godz.-3,30,dojechać do celu i cierpliwie czekać,czy nasze upragnione słońce się pojawi no i do pracy...
Popieram przedmówcę. Nie chce się wierzyć, że tyle może się dziać o poranku lub zachodzie (czasem trudno ogarn±ć - trzeba to na kilka razy "brać"). A magiczne sztuczki w zasadzie w zasięgu prawie każdego obiektywu, gdy wszyscy jeszcze ¶pi± lub już ¶pi± ( to ostatnie oczywi¶cie delikatna przeno¶nia).
Czas na zmianę nicka na Czarownik¶wiat :-)
Cudeńko :-)
-:)
TOP:)
Brak słów... stawiam więc tylko ocenę.
w pełni zgadzam się z opiniami poniżej :)
Pięknie wyczarowujesz nastrój na swoich zdjęciach. Dla mnie Mistrzostwo przez duże M
Polecaj± to zdjęcie




























