Galeria zdjęć

Na straży lodowca

FRANCJA / Alpy Graickie - masyw Mont Blanc / Lodowiec Bionnassay

Zdjęcia: Lodowiec Bionnassay, Alpy Graickie - masyw Mont Blanc, Na straży lodowca, FRANCJA
odsłon: 3280 | poleca: 25 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 3 osób
Data dodania
2016-06-02 21:20
Data wykonania
maj 2016

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

słonie są w cenie :)) Ale górskie żuczki, to może chwycić :)))

Też mi się tak wydawało chris666, ale zapomniałem że kozice są już mocno passé. Na następnych zamienię ją na renifera albo jakiegoś żuczka.

Mistrzowskie ujęcie...

Acha! Paweł. Ty tego świstaka to dla kozic udawałeś? Kozice jakoś reagują na świstaki? Sorry, późno już i chyba źle interpretuję. Idę więc sobie dzisiaj stąd :-)

Zdarzyło mi sie robić za martwą kozicę polując na świstaki ;-))) odwrotnie muszę przećwiczyć!

Paweł okoliczność odmrażająca mózg usprawiedliwia wszystko!!!Ale że te kozice takie nie wdzięczne i jednocześnie bystre to już przesada .Ale na świstaka to i Ty nie wyglądasz hihi:)

Paweł - a dlaczego nie uwierzy-ŁY? Antoni tu jest w tej dyskusji. Nie zauważyłeś?

Zoo się absolutnie nie liczy! Nie ma śniegu, w którym można zdzierać kolana. itp. Antoni, tylko nie powtórz serii tysiąca zdjęć fioletowych krokusów w Tatrach. Znajomości, znajomościami, ale zachowajmy pewne standardy tzw. jakości :-)

Nie uwierzyły, że jestem martwym świstakiem i spiep...... Sorry, to był głupi żart. No, mózg mi odmroziło - uważam, że to jest okoliczność łagodząca.

Paweł skoro takie poświęcenie było żeby focić kozice to dawaj jeszcze !!Antoni to ja jutro (bo teraz noc i ciemno jak w d...we Wrocku) lecę na poszukiwanie kozic bo ja nie mam ani jednej !!I wychodzi na to że nie jestem liczącym się globtroterem:(Ale tak na szybko to zostaje mi tylko wrocławskie zoo.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

TAJLANDIA / Gdzieś po drodze, / nie pamiętam gdzie...

KAMERUN / - / Abong-Mbang

KAMERUN / - / Abong-Mbang

HISZPANIA / Barcelona / Sagrada Familia

CZECHY / Morawy / Kromieryż

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl