Galeria zdjęć
Klify Tsagaan Suvarga - Biała Stupa .
MONGOLIA / Pustynia Gobi / Tsagaan Suvarga
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-07-18 02:49
- Data wykonania
- lipiec 2006
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
O, to jest to, co kocham - kolorowe góry! I nie mam w±tpliwo¶ci - po moich tęczowych górach w USA - że kolory s± realne. Tęczowe w Chinach mi się marz±..., ale bliżej do Landmannalaugar w Islandii
To te same klimaty nitkaska klify Tsagaan Suvarga leż± po północnej stronie Pustyni Gobi, a Góry Tęczowe w Danxia National Geopark leż± na południowym skraju tej samej pustyni około tysi±ca kilometrów dalej na południe.
Piękne! Niczym chińskie Góry Tęczowe:)
Czytasz w moich myslach ;-)
No chyba, że masz na my¶li poszukiwania żółtego i zielonego, to i owszem - ja to mam zaskok! ((-:
Tam naprawdę m*adam jest tak kolorowo. Odejmowałem jeszcze kontrast, ponieważ byłem tam wcze¶nie rano i wszystko w ostrym porannym słońcu wygl±dało zupełnie nierealnie - jak polane kolorowym lukrem.
¦wietny efekt pracy nad kolorami :-)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Klify Tsagaan Suvarga - Biała Stupa .
MONGOLIA / Pustynia Gobi / Tsagaan Suvarga
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-07-18 02:49
- Data wykonania
- lipiec 2006
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
O, to jest to, co kocham - kolorowe góry! I nie mam w±tpliwo¶ci - po moich tęczowych górach w USA - że kolory s± realne. Tęczowe w Chinach mi się marz±..., ale bliżej do Landmannalaugar w Islandii
To te same klimaty nitkaska klify Tsagaan Suvarga leż± po północnej stronie Pustyni Gobi, a Góry Tęczowe w Danxia National Geopark leż± na południowym skraju tej samej pustyni około tysi±ca kilometrów dalej na południe.
Piękne! Niczym chińskie Góry Tęczowe:)
Czytasz w moich myslach ;-)
No chyba, że masz na my¶li poszukiwania żółtego i zielonego, to i owszem - ja to mam zaskok! ((-:
Tam naprawdę m*adam jest tak kolorowo. Odejmowałem jeszcze kontrast, ponieważ byłem tam wcze¶nie rano i wszystko w ostrym porannym słońcu wygl±dało zupełnie nierealnie - jak polane kolorowym lukrem.
¦wietny efekt pracy nad kolorami :-)
Polecaj± to zdjęcie




























