Galeria zdjęć

Domek na plaży

CZARNOGÓRA / Doni Stoj / Velika Plaza

Zdjęcia: Velika Plaza, Doni Stoj, Domek na plaży, CZARNOGÓRA
odsłon: 1238 | poleca: 14 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 1 | w schowku: 1 osób
Data dodania
2016-08-30 17:12
Data wykonania
wrzesień 2012

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

juras48 trzymam Cię za słowo, że taki zbudujesz, a jeszcze chętniej zobaczę jak jest użytkowany. Bo na moim zdjęciu tzw. stan deweloperski :). Zwrot "problemy z poprawnym odwzorowaniem znaków" bezcenny :)

Fajny, w przyszłym roku postawię taki jak będę nad morzem. Znaki diakrytyczne (tzw. akcenty) występujące wraz z literami łacińskimi należy zachowywać, zwłaszcza w publikacjach, również internetowych. W pewnych okolicznościach można jednak zaakceptować ich brak, dotyczy to przede wszystkim takich wypadków, gdy mogą pojawić się problemy z poprawnym odwzorowaniem znaków, co zdarza się np. korespondencji internetowej.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski.

Domek odporny :). System globtrotera oporny :) Nie zapisał wcześniej zdjęcia na serwerze, ani nie utworzył dla niego strony ponieważ nie konwertuje wszytkich znaków diakrytycznych użytych w polach miejsce, region. Między innymi z tych pól tworzy nazwę zdjęcia i strony, na której zostanie wyświetlone. Ze znakami diakrytycznymi nie może zapisać pliku na serwerze ani utworzyć strony.

toż widać, że o(d)porny domek ;)

Udało się go w końcu wystawić :) Jak to mówią do trzech razy sztuka :)

Sprytny domek i z kominkiem :)

Dodali do schowkaStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

NEPAL / Himalaje / Dolina Imja Khola

ISLANDIA / Północny Wschód / Rzeka Jökulsá á Fjöllum

MAROKO / Maroko / Maroko

POLSKA / woj.podlaskie. / Hajnówka.

POLSKA / woj.podlaskie. / pow.białostocki.

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl