Galeria zdjęć
Skamieniałe morze
MONGOLIA / Pustynia Gobi / Klify Tsagaan Suvarga - Biała Stupa
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-08-31 22:21
- Data wykonania
- lipiec 2006
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
magiczne! Postać wtr±żolona jest klasycznym sztafażem, bez niej fota byłaby super, ale bez WOW. Teraz jest z WOW :) Wbrew życzeniu Pawła stawiam 5!!!
W moim wykonaniu można to uznać za portret -, tylko wykonany w technice mikro (-: Dzięki za komentarze i polecenia
Ludzi też się wspomina, też można wyobrażać sobie ich życie. I dla mnie więcej w tym tre¶ci niĽli w pięknych pejzażach. Oczywi¶cie, masz rację, rzecz wymaga delikatno¶ci. Co nie zawsze jest łatwe.
Nie wolę portretów. I nie wiem do końca dlaczego. Może dlatego, że widziałam jak się te portrety ludziom tworzy - właż±c dosłownie obiektywem w twarz. Natomiast jak robię albo ogl±dam krajobrazy z ich ¶wiatłocieniami i barwami, to nasuwa mi się na my¶l wiele wspomnień lub wyobrażeń.
Zdjęcie co najmniej z Marsa :)
no dobra, wolę portrety, ale to zdjęcie jest mega :)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Skamieniałe morze
MONGOLIA / Pustynia Gobi / Klify Tsagaan Suvarga - Biała Stupa
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-08-31 22:21
- Data wykonania
- lipiec 2006
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
magiczne! Postać wtr±żolona jest klasycznym sztafażem, bez niej fota byłaby super, ale bez WOW. Teraz jest z WOW :) Wbrew życzeniu Pawła stawiam 5!!!
W moim wykonaniu można to uznać za portret -, tylko wykonany w technice mikro (-: Dzięki za komentarze i polecenia
Ludzi też się wspomina, też można wyobrażać sobie ich życie. I dla mnie więcej w tym tre¶ci niĽli w pięknych pejzażach. Oczywi¶cie, masz rację, rzecz wymaga delikatno¶ci. Co nie zawsze jest łatwe.
Nie wolę portretów. I nie wiem do końca dlaczego. Może dlatego, że widziałam jak się te portrety ludziom tworzy - właż±c dosłownie obiektywem w twarz. Natomiast jak robię albo ogl±dam krajobrazy z ich ¶wiatłocieniami i barwami, to nasuwa mi się na my¶l wiele wspomnień lub wyobrażeń.
Zdjęcie co najmniej z Marsa :)
no dobra, wolę portrety, ale to zdjęcie jest mega :)
Polecaj± to zdjęcie





























