Galeria zdjęć
Autoportret
MALTA / Gozo / Azure Window
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-11-20 20:23
- Data wykonania
- listopad 2016
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Malta
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
loo -Dzięki za wyja¶nienie,wszystko jasne-Pozdrawiam
Podróżnik¶wiat, masz rację, ale miałem do dyspozycji jedynie połówkę ND 0.6 i pełny ND 3.0, więc mogłem zrobić to tak albo zupełnie zwyczajnie (co nie jest oczywi¶cie równoznaczne ze słowem Ľle) ;).
Loo-Moim zdaniem fota byłaby dużo dynamiczniejsza zwłaszcza niebo,gdyby¶ zastosował filtr szary,oraz szary połówkowy z czasem 5-10 sek,ale to ja bym tak zrobił!,ale kompozycja Suuuper!
Dziękuję Kinga :). Ja z kolei zyskałem nowe zdjęcie do dokumentów ;).
My¶lę, że jedno z najciekawiej pokazanych lazurowych okien na portalu.
tak my¶lałam :) Znaczy odno¶nie autoportretu :) A zdjęcie czad !
Ponieważ w kontek¶cie tego zdjęcia poddane w w±tpliwo¶ć zostały moje ostatnie słowa odno¶nie obróbki, zapewniam że nie jest to efekt pracy w programie graficznym, a multiekspozycja z 2-minutowym na¶wietlaniem dla rozmycia wody i nieba oraz krótkim dla uchwycenia mojej postaci :). Nitkaska, masz trochę racji - druga osoba pilnowała statywu z aparatem żeby nie znikn±ł w tłumie ;).
AUTOPORTRET, pitu, pitu, akurat!
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Autoportret
MALTA / Gozo / Azure Window
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-11-20 20:23
- Data wykonania
- listopad 2016
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Malta
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
loo -Dzięki za wyja¶nienie,wszystko jasne-Pozdrawiam
Podróżnik¶wiat, masz rację, ale miałem do dyspozycji jedynie połówkę ND 0.6 i pełny ND 3.0, więc mogłem zrobić to tak albo zupełnie zwyczajnie (co nie jest oczywi¶cie równoznaczne ze słowem Ľle) ;).
Loo-Moim zdaniem fota byłaby dużo dynamiczniejsza zwłaszcza niebo,gdyby¶ zastosował filtr szary,oraz szary połówkowy z czasem 5-10 sek,ale to ja bym tak zrobił!,ale kompozycja Suuuper!
Dziękuję Kinga :). Ja z kolei zyskałem nowe zdjęcie do dokumentów ;).
My¶lę, że jedno z najciekawiej pokazanych lazurowych okien na portalu.
tak my¶lałam :) Znaczy odno¶nie autoportretu :) A zdjęcie czad !
Ponieważ w kontek¶cie tego zdjęcia poddane w w±tpliwo¶ć zostały moje ostatnie słowa odno¶nie obróbki, zapewniam że nie jest to efekt pracy w programie graficznym, a multiekspozycja z 2-minutowym na¶wietlaniem dla rozmycia wody i nieba oraz krótkim dla uchwycenia mojej postaci :). Nitkaska, masz trochę racji - druga osoba pilnowała statywu z aparatem żeby nie znikn±ł w tłumie ;).
AUTOPORTRET, pitu, pitu, akurat!
Polecaj± to zdjęcie






























