Galeria zdjęć
Horseshoe Bend
USA / Arizona / Page
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.96 | SW:4.89 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-12-10 22:10
- Data wykonania
- paĽdziernik 2016
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- USA
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Pięknie :), woda do¶ć transparentna, jak tam byłem było tuż po burzy , woda płynęła czerwona i kolorystycznie wszystko się zlewa
w życiu jedynym!!! Tak jak z tymi fotami z Norwegii. Zdycham ze strachu jak myslę!!!
Menhir, z moim lękiem wysoko¶ci to było mega ekstremum :) przykleiłam się do skały jak rozpłaszczona żaba...
takie s± ceny, wiem... Kreatywni ludkowie.... Na szczę¶cie nadal tych grup jest bardzo niewiele i na terytorium Korowajów, Kombajów i Asmatów rocznie dociera max kikaset osób
Wrócisz, wrócisz..., tam już ¦liwka (za 30 patyków) i inni ci±gaj± regularnych turystów, wiec co by¶ miała nie wrócić - chyba, ze Ci się jaki¶ domek na drzewie i jego wła¶ciciel spodobaj± bardziej niż warszawskie locum ;))
ten co się zdecydował, to pewnikiem pu¶ci ;) ;) ;) A USA mam wpisane, tylko na kiedy nie wiem. No i wiesz, muszę wrócić od Korowajów :)))))))) Ekipa zebrana, szczegóły dopięte, kasa na koncie, a ja w blokach startowych :)
No co Ty, jak znalazł się taki, co chce z Tob± zamieszkać ;)), to znajdzie się i taki, co potrzyma... Tylko USA musisz dorzucić do kalendarza... to i Antelope Canyon zobaczysz :)
wiedziałam kurde, że gdzie¶ będzie haczyk :( No i mam z czapy :(
Nitka,ujmiesz całe zakole, pod warunkiem, ze Cię kto¶ przytrzyma :)), teren nie jest łatwy do takiego ujęcia.
miejsce warte zobaczenia!
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Horseshoe Bend
USA / Arizona / Page
- Autor
- "> ( SO:4.96 | SW:4.89 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-12-10 22:10
- Data wykonania
- paĽdziernik 2016
- Miejsce
- Dodane do galerii
- USA
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Pięknie :), woda do¶ć transparentna, jak tam byłem było tuż po burzy , woda płynęła czerwona i kolorystycznie wszystko się zlewa
w życiu jedynym!!! Tak jak z tymi fotami z Norwegii. Zdycham ze strachu jak myslę!!!
Menhir, z moim lękiem wysoko¶ci to było mega ekstremum :) przykleiłam się do skały jak rozpłaszczona żaba...
takie s± ceny, wiem... Kreatywni ludkowie.... Na szczę¶cie nadal tych grup jest bardzo niewiele i na terytorium Korowajów, Kombajów i Asmatów rocznie dociera max kikaset osób
Wrócisz, wrócisz..., tam już ¦liwka (za 30 patyków) i inni ci±gaj± regularnych turystów, wiec co by¶ miała nie wrócić - chyba, ze Ci się jaki¶ domek na drzewie i jego wła¶ciciel spodobaj± bardziej niż warszawskie locum ;))
ten co się zdecydował, to pewnikiem pu¶ci ;) ;) ;) A USA mam wpisane, tylko na kiedy nie wiem. No i wiesz, muszę wrócić od Korowajów :)))))))) Ekipa zebrana, szczegóły dopięte, kasa na koncie, a ja w blokach startowych :)
No co Ty, jak znalazł się taki, co chce z Tob± zamieszkać ;)), to znajdzie się i taki, co potrzyma... Tylko USA musisz dorzucić do kalendarza... to i Antelope Canyon zobaczysz :)
wiedziałam kurde, że gdzie¶ będzie haczyk :( No i mam z czapy :(
Nitka,ujmiesz całe zakole, pod warunkiem, ze Cię kto¶ przytrzyma :)), teren nie jest łatwy do takiego ujęcia.
miejsce warte zobaczenia!
Polecaj± to zdjęcie





























