Galeria zdjęć
I finito!
NEPAL / Himalaje, Sagarmatha Himal / Lobuche East 6119 m.
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-12-11 12:46
- Data wykonania
- listopad 2016
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- moje ulubione, moje NAJ miejscówki
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Sam widok zapiera dech w piersiach, a co dopiero wej¶cie tam! chapeau bas! ☺️
Paweł - z obserwacji i do¶wiadczenia wiem, że chorobę wysoko¶ciow± do¶ć skutecznie zmniejszaj± li¶cie koki - zarówno ich żucie, jak i picie herbaty.
Hi Pawle...albo masz jakie¶ trefne dane, albo nie jestem jeszcze tak stary-bo nadal wolę trzymać się twardo gruntu a widok z Krywania (patrzenie w dół) jak się mgła rozeszła nie należał do szczególnie przyjemnych:-)
Ale wiek ma też swoje dobre strony robertthebruce: czytałem, że z wiekiem zmniejsza się intensywno¶ć dolegliwo¶ci AMS, czyli zespołu objawów zwanych potocznie chorob± wysoko¶ciow± (-:.
Jak dla mnie to trochę za wysoko...już nie te lata
Dzięki, okolica ładna, a i wysoko¶ć zacna (-:
Robi wrażenie :-)
Robi wrażenie :-)
No i co ja mam Ci Taki na miarę na takie dictum odpowiedzieć? Może "Se" pirzgnę jaki¶ rozbłysk solarny albo kosmiczny, to się poprawi kolorystycznie. Ale to najprędzej na Prima aprilis.
Zapomniałem dodać, to mi wygl±da na kopalnię Bełchatów :)
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
I finito!
NEPAL / Himalaje, Sagarmatha Himal / Lobuche East 6119 m.
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-12-11 12:46
- Data wykonania
- listopad 2016
- Miejsce
- Dodane do galerii
- moje ulubione, moje NAJ miejscówki
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Sam widok zapiera dech w piersiach, a co dopiero wej¶cie tam! chapeau bas! ☺️
Paweł - z obserwacji i do¶wiadczenia wiem, że chorobę wysoko¶ciow± do¶ć skutecznie zmniejszaj± li¶cie koki - zarówno ich żucie, jak i picie herbaty.
Hi Pawle...albo masz jakie¶ trefne dane, albo nie jestem jeszcze tak stary-bo nadal wolę trzymać się twardo gruntu a widok z Krywania (patrzenie w dół) jak się mgła rozeszła nie należał do szczególnie przyjemnych:-)
Ale wiek ma też swoje dobre strony robertthebruce: czytałem, że z wiekiem zmniejsza się intensywno¶ć dolegliwo¶ci AMS, czyli zespołu objawów zwanych potocznie chorob± wysoko¶ciow± (-:.
Jak dla mnie to trochę za wysoko...już nie te lata
Dzięki, okolica ładna, a i wysoko¶ć zacna (-:
Robi wrażenie :-)
Robi wrażenie :-)
No i co ja mam Ci Taki na miarę na takie dictum odpowiedzieć? Może "Se" pirzgnę jaki¶ rozbłysk solarny albo kosmiczny, to się poprawi kolorystycznie. Ale to najprędzej na Prima aprilis.
Zapomniałem dodać, to mi wygl±da na kopalnię Bełchatów :)
Polecaj± to zdjęcie




























