Galeria zdjęć

Gokyo Lake

NEPAL / Himalaje, rejon Ngozumpa Glacier / Gokyo Ri

Zdjęcia: Gokyo Ri, Himalaje, rejon  Ngozumpa Glacier , Gokyo Lake, NEPAL
odsłon: 2280 | poleca: 43 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 4 osób
Data dodania
2016-12-20 20:25
Data wykonania
listopad 2016

Opis zdjęcia
Dudh Pokhari (4750m) o lazurowym kolorze, na brzegu osada Gokyo, za nią lodowiec Ngozumpa, a nad nim 2 trudne szczyty: Arakam Tse (6423m.) i Cholatse (6335m.), na prawo od nich oddalone o 20 km. Kangtega (6685m) i Thamaserku (6608m)

Komentarze do zdjęcia

Iwona, to tak samo jak ja, też nie cierpię zimna, ale bardziej od tego nie trawię tłoku. Niestety prawie wszędzie gdzie jest ciepło jest tłok. No i nie bez znaczenia jest fakt, że nie mam stałej ekipy, a wśród ludzi jeżdżących w wysokie góry, które wymagają większego zaangażowania i koncentracji trudniej o kwasiarza (-: Za każdym razem jak dostanę w górach po dupie solennie obiecuję sobie jakiś ciekawy tramping w ciepłe miejsce.

Lubię taką surowość krajobrazu :) Ale tylko od czasu do czasu, bo jestem ciepłolubna i zaraz mi tyłek marznie od patrzenia.

Dzięki (-: Jeziorko na tle gór zawsze robi przyjemne wrażenie, szczególnie w takich bajeranckich, lodowcowych kolorach.

Piękne ;)

Dzięki ((-: Zosia

5 :)

Dzięki, to super góra, dawno już o niej myślę. Niestety na razie muszę poprzestać tylko na myśleniu w kontekście tzw. czynników obiektywnych i (w pewnym sensie) ode mnie niezależnych ((-:

Aktualnie jest fajna promocja z Rzymu do Santiago na sierpień 2017 ....

Może Huascaran ?

Ale jak przyjrzałem się cenie biletów do Chile plus Copiapo, to Andy z Ojos del Salado (6893 m) niestety spadają z krótkiej listy )-:Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / x / x

UZBEKISTAN / Buchara / Buchara

FRANCJA / Côte d'Azur / Cannes

UKRAINA / Obwód lwowski / Lwów

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl