Galeria zdjęć
I love Garda
WłOCHY / P / Garda
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:0 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-12-31 12:46
- Data wykonania
- lipiec 2016
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Pierwszy raz dodałam to zdjęcie .. zastanawiam się gdzie mogłe¶ je zobaczyć. Pozdrawiam.
Fakt masz racjję.. ale skala była obłędna 😄 Pikawa wysiada 😉😄
Nic szczególnego kkkina. Zdjęcie ma błędn± orientację - leży na lewym boku i sugeruje, że łoisz jak±¶ obłędn± ekspozycję, aż ludziom puls skacze . Wypadałoby je poprawić, ale obowi±zku nie ma. Czytałem gdzie¶ niedawno, że ten portal ogarnie każde zdjęcie, a jak komu¶ się nie podoba to może wyp......, A mi się tu podoba, więc tak tylko napomkn±łem.
Co proponujesz Pawle ? Autorka zdjęcia
Na 99% widziałem już to zdjęcie na Globie I podobnie jak to było Ľle zorientowane. Szkoda, że autorka tak twardo upiera się przy tej opcji. Chociaż patrz±c na zdjęcie profilowe ........ ((-: A tak przy okazji polecam ¶wietny film dokumentalny. Obowi±zkowa pozycja dla miło¶ników gór najwyższych.
https://youtu.be/HFlmNOq2aog
No tak... teraz trochę lepiej, ale ci±gle powyżej setki...może przeżywam t± wspinaczkę :)
Pawle, weĽ poprawkę, że ja tak nie fikam po górach jak Ty.
Obróć zdjęcie do prawidłowej orientacji, łatwiej Ci będzie ogl±dać i puls się trochę uspokoi.
Ja w takich warunkach trzymałbym się kurczowo obiema rękoma tej stalowej liny. Ty znalazła¶ (chyba trzeci±) rękę by wyj±ć aparat i zrobić zdjęcie. Od samego patrzenia puls mi przyspiesza :))
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
I love Garda
WłOCHY / P / Garda
- Autor
- "> ( SO:0 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-12-31 12:46
- Data wykonania
- lipiec 2016
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Pierwszy raz dodałam to zdjęcie .. zastanawiam się gdzie mogłe¶ je zobaczyć. Pozdrawiam.
Fakt masz racjję.. ale skala była obłędna 😄 Pikawa wysiada 😉😄
Nic szczególnego kkkina. Zdjęcie ma błędn± orientację - leży na lewym boku i sugeruje, że łoisz jak±¶ obłędn± ekspozycję, aż ludziom puls skacze . Wypadałoby je poprawić, ale obowi±zku nie ma. Czytałem gdzie¶ niedawno, że ten portal ogarnie każde zdjęcie, a jak komu¶ się nie podoba to może wyp......, A mi się tu podoba, więc tak tylko napomkn±łem.
Co proponujesz Pawle ? Autorka zdjęcia
Na 99% widziałem już to zdjęcie na Globie I podobnie jak to było Ľle zorientowane. Szkoda, że autorka tak twardo upiera się przy tej opcji. Chociaż patrz±c na zdjęcie profilowe ........ ((-: A tak przy okazji polecam ¶wietny film dokumentalny. Obowi±zkowa pozycja dla miło¶ników gór najwyższych.
https://youtu.be/HFlmNOq2aog
No tak... teraz trochę lepiej, ale ci±gle powyżej setki...może przeżywam t± wspinaczkę :)
Pawle, weĽ poprawkę, że ja tak nie fikam po górach jak Ty.
Obróć zdjęcie do prawidłowej orientacji, łatwiej Ci będzie ogl±dać i puls się trochę uspokoi.
Ja w takich warunkach trzymałbym się kurczowo obiema rękoma tej stalowej liny. Ty znalazła¶ (chyba trzeci±) rękę by wyj±ć aparat i zrobić zdjęcie. Od samego patrzenia puls mi przyspiesza :))
Polecaj± to zdjęcie





















