Galeria zdjęć

Lobuche

NEPAL / Himalaje, Sagarmatha Himal / Grań szczytowa

Zdjęcia: Grań szczytowa, Himalaje, Sagarmatha Himal,  Lobuche, NEPAL
odsłon: 1136 | poleca: 26 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2017-05-14 02:49
Data wykonania
listopad 2016

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Piękna grań, przypomina wielbłądzi garb, wielbłąda dwugarbnego.:)

Jestem pełna podziwu dla autora, tym razem nie za fotkę, ale za miejsce, do którego się "wydrapał" :)

Nie patrzyłam jakoś na to, że wyłączasz z oceny swoje zdjęcia, bo ja bardzo rzadko coś tu oceniam cyferką. To cała historia z tymi ocenami. Kiedyś pojawiało się ich multum, lecz też służyły głównie do tego o czym piszesz, stąd nadszedł swego czasu nasz bunt i GlobAdminka wprowadziła rozdział - na polubienia (które miały być pochwałą zdjęcia z innych niż techniczne przyczyn) oraz na oceny, które miały być uzasadnione technicznym opisem. Wyszło jednak jak zwykle...:-)

Szedłem Menhir(-: , Akras, wielkie dzięki za "jak zwykle" (-: Natomiast wyłączenie oceny u mnie nie powinno Cię dziwić, bo przecież od samego początku mojej obecności na Globie, poza kilkoma przypadkowymi zdarzeniami, mam wyłączoną ocenę. Szczerze powiem, skoro wywołałaś już ten temat, to nie bardzo rozumiem po co ta funkcja nadal istnieje? Nie przypominam sobie chociaż jednej wnikliwej analizy zdjęcia pod kontem technicznym dzięki której można by się czegoś nauczyć. Raczej służy to do podkreślenia dodatkowego uznania dla fotografa lub przeciwnie do dopieprzenia nielubianemu interlokutorowi, bez szczególnej korelacji z faktyczną wiedzą o tajnikach kuchni fotograficznej - szczególnie w tym drugim przypadku. Ewentualnie jako wyraz frustracji w stosunku do Userów wyjątkowo odpornych na sugestie dotyczące poprawy standardu prezentowanych prac, niejako w zastępstwie nieistniejącej moderacji Adminki.

Ładne zdjęcie (jak zwykle), ale dlaczego wyłączone z oceniania?

Szedłeś potem ich śladem czy tylko patrzyłeś? Mnie od samego patrzenia ciarki przechodzą. Niesamowita ta wędrówka.

I śnieżne mrówki...Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

RUMUNIA / Transylwania / Bran, zamek hrabiego Drakuli

RUMUNIA / Transylwania / Sinaia, Pałac Peleș

RUMUNIA / Transylwania / Park Narodowy Chelie Turzi

RUMUNIA / Transylwania / Sinaia

RUMUNIA / Transylwania / Park Narodowy Chelie Turzi

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl