Galeria zdjęć

Czajnik ;)

PARAGWAJ / Itapua / Encarnacion

Zdjęcia: Encarnacion, Itapua, Czajnik ;), PARAGWAJ
odsłon: 583 | poleca: 0 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2017-08-20 10:46
Data wykonania
październik 2016

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Niestety Twoja opinia nieco mnie rozczarowuje...Laczenie mnie z czajnikim to delikatna acz akceptowalna przesada(nawet zabawna ;),ale porownania do Andy'ego to juz gruby nietakt....jestem "tylko" skromnym pasterzem pana...bez inklinacji artystycznych....jednakowoz,zyskujac takie grono wiernych (po tygodniu!!) komentatorow jestem sklonny ta popularnosc zaakceptowac...pozdrawiam i licze w przyszlosci na dalsze ciekawe komentarze panie Pawle :)

Aha, rozumiem. Andy Warhol......., czajnik i Ty. Faktycznie, aż takiego poczucia humoru nie mam, ale winszuję i nie mam więcej pytań.

Pawle.p..Twoja opinia jest dla mnie niezwykle wazna...Byc zauwazony,parafrazujac Andy'ego Warhola.."miec swoje 5 minut" to rzecz BEZCENNA...Natomiast nie posiadac poczucia humoru(bez parafrazy)..TO rzecz w dzisiejszych czasach niezwykle POWSZECHNA..pozdrawiam ;)

Skoro Hyde Park ....., to pozwolę sobie zauważyć, że tym śmiałym posunięciem zapewniłeś sobie miejsce w szpicy walczących o tytuł najlepszego najgłupszego zdjęcia roku.

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / kujawsko-pomorskiego / Leszcze

SłOWACJA / Tatry / Tatry Bielskie

SłOWACJA / Tatry / Tatry Bielskie

POLSKA / małopolska / dolina karpia

CZECHY / Kraj południowomorawski / Mikulov

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl