Galeria zdjęć

Parthenos sylvia

FILIPINY / wyspa Bohol / Bohol

Zdjęcia: Bohol, wyspa Bohol, Parthenos sylvia, FILIPINY
odsłon: 519 | poleca: 17 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 3 | w schowku: 1 osób
Data dodania
2017-09-08 11:15
Data wykonania
marzec 2017
Miejsce
Dodane do galerii
Filipiny

Opis zdjęcia
Lepidopterolog ze mnie żaden, więc jeśli pomyliłam nazwę, proszę o sprostowanie :)

Komentarze do zdjęcia

Pozował należycie :-)

piękny ! :)

Leszku Z, Juras od lat jest na Globie motylim ekspertem, na okoliczność czego cieszy się specjalnymi uprawnieniami, w tym do najdłuższych nawet komentarzy. :) Choć - na marginesie -książkę o tych motylich cudeńkach napisać by mógł,a nie tylko jakiś artykulik. Jurek,oczywiście, że natarłeś mi uszu i to w dodatku słusznie plus skutecznie, bo zmusiłeś tym samym do poszperania w necie,co mi tylko na zdrowie wyszło. :) Dziękuję za polecenia w imieniu Latającego Tygrysa ;-)

Śliczny. Jak się chce to można coś opisać. Dziękuję "mirrara" a Juras48 za uzupełnienie. Pozdrawiam.

rzeczywiście ma tygrysie barwy:) piękny!

No nie !!! Ja nacieram uszy?Ale przyznam właściwa nazwa. Ze względu na paski zwany jest też Latającym Tygrysem. Jego skrzydła mają dużą rozpiętość ok. 10 cm, co sprawia, że jest świetnym lotnikiem, szybko lata i szybuje bez poruszania skrzydłami. Występuje w lasach deszczowych, często w pobliżu rzek. Jego gąsienice są czerwonawo - brązowe z białymi kropkami, a każdy segment ciała ma cztery fioletowo - czerwone kolce, a że nie jestem taki mądry, ten krótki opisik pochodzi z , http://motylarnianadmorzem.pl/nasze-okazy/22-parthenos-sylvia. :);) Pozdro. :)

Dzięki . Tylko drżę ;-), czy aby nazwa właściwa. Bo po tym, jak mi ostatnio Juras natarł uszu, że nie poszukałam nazwy w necie, tym razem poszperałam :) Mam nadzieję, że skutecznie :)

Piękny okaz!

Dodali do schowka



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / Podkarpacie / Bieszczadzki Park Narodowy

ALGIERIA / Sahara / Tadrart

CHILE / Torres del Paine / Lodowiec

GRECJA / Kreta / Zachodnia część Prowincji Retimno

FRANCJA / Prowansja / Arles

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl