Galeria zdjęć

Cerkiew

BIAłORUś / Puszcza Białowieska / Kamieniuki

Zdjęcia: Kamieniuki, Puszcza Białowieska, Cerkiew, BIAłORUś
odsłon: 1341 | poleca: 25 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2017-09-17 12:13
Data wykonania
sierpień 2017

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Wielkopolska również pozdrawia mieszkańców Podlasia :)

Jakże miło mnie - Podlasiance czytać te wszystkie miłe słowa o Podlasiu. Pozdrawiam wszystkich miłośników mojego regionu, a szczególnie gorąco tych, którzy po 500 km tu gnają pomyszkować po naszych urokliwych zakamarkach. Brawo Wy :)

To prawda dzisiaj chętnie tam wracamy, choćby na chwilę. :) Podlasie i tereny rozlewisk Biebrzy i Narwi, kto z ich mieszkańców nie ma krewnych w Argentynie, Brazylii, Kanadzie czy USA? Ja z rodzicami i rodzeństwem opuściliśmy ten rejon na początku lat 70tych przenosząc się do Trójmiasta. Ciekawostką może być fakt, że w samej Kurytybie w Brazylii mieszka ponad 100 rodzin z moim nazwiskiem, potomkowie emigrantów XIX i początku XX wieku.

Ja też tam wrócę, już sobie obiecałam,bo w tym roku udało mi się wygospodarować tylko 4 dni na podziwianie tego regionu. Czyli zdecydowanie za mało :)

Cóż mi mówić skoro przedmówcy wszystko juz powiedzieli - bajecznie. Pozdrawiam.

Ja też około 500 kilometrów ale i tak się wybiorę ponownie ;)

No tak, a ja ponad 500 km, bez autostrady... :(

Mam to szczęście , że do granic Podlasia (tego w obecnym "znaczeniu") mam powiedzmy godzinkę samochodem więc na eskapady jednodniowe w sam raz. Choć należy pamiętać, że historyczne Podlasie w granicach przedrozbiorowych obejmowało np. Garwolin, Łuków i ziemie aż do Wisły.

Oj, tak (wybaczcie, że się wtrącę), Podlasie jest niesamowite. Dla mnie: tegoroczne odkrycie. Nie miałam pojęcia, że jest to tak barwny, malowniczy i kulturowo ciekawy region.

Oby tak było bo takiego czegoś właśnie szukałem, a rejon dzięki turystyce morze wiele skorzystać, ogólnie i po polskiej stronie Podlasie mnie urzekłoStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

AUSTRALIA / N.P.W / Port Stephens

AUSTRALIA / N.T / Uluru

SłOWACJA / Wysokie Tatry. / Przełęcz Waga. (Waha).2337 m.

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE / Dubaj / Dubaj

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl