Galeria zdjęć
Grobowce dinozaurów...
KAZACHSTAN / płd. Kazachstan, Ałmatynska obłast / Alatau
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.65 | SW:4.24 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2017-10-14 10:34
- Data wykonania
- sierpień 2017
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Kazachstan
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Nie było wyj¶cia ;D. Góry robi± tym większe wrażenie, im wyżej się "wdrapiemy" ;)
Czy to Góry Aktau? też wydrapała¶ na wierzchołki?
Wiem, że tam s± (to rejon wręcz obfituj±cy w odkrycia z ery paleozoiku...) - żeby to jednak zobaczy c trzeba by było mieć jeszcze więcej czasu. Gdy pojechałam do wsi Berel (płn.-wsch) i już udało mi się odszukać kurhany wojowników scytyjskich, z których to Berel słynie... to okazało się, że ich mumie pojechały na Expo 2017... a tyle czasu leżały spokojnie ;D.
Też jestem ciekawa czy widziała¶ jakie¶ pozostało¶ci po dinozaurach, pewnie ¶lady? Pięknie tam, fajna fotka - ta i inne z Kazachstanu.
Czy jakie¶ pozostało¶ci po dinozaurach tam s±?:))mam jednego miło¶nika dinozaurów wiec mogłabym go tam zabrać, miejsce piękne!!
Piękne i surowe
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Grobowce dinozaurów...
KAZACHSTAN / płd. Kazachstan, Ałmatynska obłast / Alatau
- Autor
- "> ( SO:4.65 | SW:4.24 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2017-10-14 10:34
- Data wykonania
- sierpień 2017
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Kazachstan
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Nie było wyj¶cia ;D. Góry robi± tym większe wrażenie, im wyżej się "wdrapiemy" ;)
Czy to Góry Aktau? też wydrapała¶ na wierzchołki?
Wiem, że tam s± (to rejon wręcz obfituj±cy w odkrycia z ery paleozoiku...) - żeby to jednak zobaczy c trzeba by było mieć jeszcze więcej czasu. Gdy pojechałam do wsi Berel (płn.-wsch) i już udało mi się odszukać kurhany wojowników scytyjskich, z których to Berel słynie... to okazało się, że ich mumie pojechały na Expo 2017... a tyle czasu leżały spokojnie ;D.
Też jestem ciekawa czy widziała¶ jakie¶ pozostało¶ci po dinozaurach, pewnie ¶lady? Pięknie tam, fajna fotka - ta i inne z Kazachstanu.
Czy jakie¶ pozostało¶ci po dinozaurach tam s±?:))mam jednego miło¶nika dinozaurów wiec mogłabym go tam zabrać, miejsce piękne!!
Piękne i surowe
Polecaj± to zdjęcie





























