Galeria zdjęć
Droga pod Demawend
IRAN / Góry Elburs / Demawend
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2017-11-26 19:38
- Data wykonania
- paĽdziernik 2017
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Drogi jeszcze nie znam, ale styl już tak: na czworakach (-:
A na Muztagatę klasyczn± czy now± drog± ;))
Kurde, wkurzaj± mnie te dotykowe monitory - znowu nie pozwolił mi dokończyć wrrrr! Dalej. Ojos del Salado, Ałtaj mongolski lub Kluczewska Sopka na Kamczatce. A jak z kondycj± i ekip± będzie cienko , to wybiorę się na południe Iranu, albo na Kaukaz.
Dzięki, Menhir (-: Następne będ± z Maroka - znalazłem ogłoszenie na Globie - kolega Michał zaproponował zimowy Jebel Toubkal. Jedziemy jako¶ tak na przełomie stycznia i lutego. Podstawowy urlop jak zwykle zależy od ekipy i kondycji i jak zwykle mam kilka pomysłów - planowanie podróży, to nie jest moja mocna strona (-:. Jak znajdę motywację, uczciwie sportowo przepracuję zimę i będę zdrowy to wykupię komercyjn± wyprawę na Muztagata (Chiny),
Nie tylko piękny widok, ale też ¶wietnie utrwalony. No i te czerwonawe skały, które talk lubię. Wszystkie irańskie fotki s± wspaniałe i z wielka przyjemno¶ci± (tudzież zazdro¶ci±, że ja tego w Iranie nie widziałam) je ogl±dam. Ciekawe sk±d będ± następne? Chociaż bardziej niż fotograficzny talent podziwiam, że tam się wspinasz.
Przepiękny widok. Pozdrawiam.
Bardzo!!
bardzo ładne :)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Droga pod Demawend
IRAN / Góry Elburs / Demawend
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2017-11-26 19:38
- Data wykonania
- paĽdziernik 2017
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Drogi jeszcze nie znam, ale styl już tak: na czworakach (-:
A na Muztagatę klasyczn± czy now± drog± ;))
Kurde, wkurzaj± mnie te dotykowe monitory - znowu nie pozwolił mi dokończyć wrrrr! Dalej. Ojos del Salado, Ałtaj mongolski lub Kluczewska Sopka na Kamczatce. A jak z kondycj± i ekip± będzie cienko , to wybiorę się na południe Iranu, albo na Kaukaz.
Dzięki, Menhir (-: Następne będ± z Maroka - znalazłem ogłoszenie na Globie - kolega Michał zaproponował zimowy Jebel Toubkal. Jedziemy jako¶ tak na przełomie stycznia i lutego. Podstawowy urlop jak zwykle zależy od ekipy i kondycji i jak zwykle mam kilka pomysłów - planowanie podróży, to nie jest moja mocna strona (-:. Jak znajdę motywację, uczciwie sportowo przepracuję zimę i będę zdrowy to wykupię komercyjn± wyprawę na Muztagata (Chiny),
Nie tylko piękny widok, ale też ¶wietnie utrwalony. No i te czerwonawe skały, które talk lubię. Wszystkie irańskie fotki s± wspaniałe i z wielka przyjemno¶ci± (tudzież zazdro¶ci±, że ja tego w Iranie nie widziałam) je ogl±dam. Ciekawe sk±d będ± następne? Chociaż bardziej niż fotograficzny talent podziwiam, że tam się wspinasz.
Przepiękny widok. Pozdrawiam.
Bardzo!!
bardzo ładne :)
Polecaj± to zdjęcie





























