Galeria zdjęć

Arakam Tse

NEPAL / Himalaje, rejon Ama Dablam / Chubejung Kharka

Zdjęcia: Chubejung Kharka, Himalaje, rejon Ama Dablam, Arakam Tse, NEPAL
odsłon: 910 | poleca: 28 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 2 osób
Data dodania
2018-01-05 23:37
Data wykonania
styczeń 2018

Opis zdjęcia
Arakam Tse 6423 m,

Komentarze do zdjęcia

Dokładnie , mam tak samo ((-:

potęga gór jest niesamowita... patrząc na twoje zdjęcia nabieram coraz większej ochoty na ponowną wizytę w Nepalu.

Nasze eskapady możemy podzielić na trzy kategorie: udane, nieudane i planowane, no i ten wyjazd niestety muszę zaliczyć do kategorii, jak to trafnie ujęłaś, planowanych. Z przykrością muszę skonstatować, że nieroztropnie odstąpiłem od swojej żelaznej zasady, która brzmi: chcesz gdzieś wyjechać bez komplikacji - umów się z babką - i nie mam tu na myśli wyrobu cukierniczego.

Na styczeń planowałeś Atlas... ;)

... jednak nawet blondynka powinna odróżniać pusty samochód od portalu pełnego ludzi... albo nie oglądać pewnych zdjęć :) A ta potęga i surowość naprawdę przyprawiają o palpitację serca - i sama nie wiem czy bardziej z zachwytu, czy z przerażenia... Chyba, że diagnostyka kardiologiczna mi potrzebna :)

Halaho, nie ma co ukrywać, trudno używając języka polskiego (nie mówię że to niemożliwe (-:) wcisnąć emocje w wyrażenie o jak wysoko, o jak pięknie. ((-: Całe szczęście wychodząc na przeciw oczekiwaniom społecznym język ojczysty wypracował ciekawsze związki frazeologiczne - ja dodaję jeszcze na przedzie O! ..... krzywa (((-:

Zawsze, gdy oglądam Twoje zdjęcia i czytam wysokość, zanim pomyślę, jakoś same wymawiają mi się słowa "ja pier..." Przepraszam wszystkich, normalnie klnę tylko w samochodzie:)

Niesamowita przejrzystość powietrza :)

Dodali do schowkaStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / pomorskie / Gdańsk

HISZPANIA / Hiszpania / gdzieś po drodze

MAROKO / Maroko / gdzieś po drodze

AUSTRALIA / NSW / Nelson Bay

POLSKA / pomorskie / Gdańsk

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl