Galeria zdjęć

Góry Elburs

IRAN / Północny Iran / Demawend

Zdjęcia: Demawend, Północny Iran, Góry Elburs, IRAN
odsłon: 2368 | poleca: 31 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 2 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2018-01-06 12:20
Data wykonania
październik 2017

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Dzięki i wzajemnie.

całkiem niezły widok. pozdrawiam i życzę znacznie lepszych warunków pogodowych, niż te z przed 2015 roku.

Myślę, że osoby które nie znają (nie były) na szlakach górskich a widzą jakąś fotkę z chmurami i tylko gdzie nie gdzie szczyty nie zrozumieją tego, a dla nas łajzów to światełko w tunelu, coś na co czekałeś większość przebytej trasy ja to nazywam; "kradzieżą widoków" bo nie raz masz kilka sekund na zrobienie fotki między chmurkami. Pozdrawiam i zdrówka życzę i oczywiście przejrzystości na szlakach.

(-: brak widoków to zawsze mało sympatyczna perspektywa, chociaż moim zdaniem jest to najmniej istotna niedogodność w górach. Mój pech pogodowy sięga znacznie głębiej. Przez kilka sezonów, pod rząd, warunki pogodowe całkowicie rozwalały mi wyprawy, nie pozostawiając najmniejszej wątpliwości co do szansy na sukces. Ten fatalny trend odwrócił się w 2015 roku - chociaż nie do końca, ale teraz widzę już światełko w tunelu (-:

Fantastyczna fotka. Paweł jeśli mówisz o pechu pogodowym: będąc na Krywaniu była niezbyt piękna i przejrzysta pogoda mówię do pewnej grupy osób na szczycie, że mamy (żona) pecha z pogodą bo na Sławkowskim Szczycie nie było pogody, dwa razy na Rysy nie było widoków na Jagnięcy szczyt też kiepsko a pewien turysta mówi do nas "ale Pan nam pecha przynosi" Cóż zawsze można trasę szlak powtórzyć, tak było w naszym przypadku; Rysy trzeci raz - super, Jagnięcy i Sławkowski za drugim razem - ekstra. Ja to sobie tłumaczę, że skoro nie ma widoków to Bóg chce żebym tam poszedł jeszcze raz. Pozdrawiam.

Tylko jeden dzień była pogoda, a biorąc pod uwagę mojego pecha pogodowego, to naprawdę wyjątkowa sytuacja, że akurat trafiłem w takie okienko? - czuję że to dzięki amerykańskiej blokadzie - Iran stał się tak antyzachodni, że nawet Prawa Murphy'ego przestało tam działać - wcześniej, w moim przypadku, działało bezbłędnie ((-:. Jeszcze raz dzięki za łapki i pochwały. A poza tym, "Seksmisja" jest mega! - kilkanaście razy oglądałem ją w kinie!

kapitalna sceneria i kolorek

No tak ;) Najstarszej starowinki z "Seksmisji" ;)))
No i jeszcze .."Uwaga, grupa! Kierunek – wschód! Tam musi być jakaś cywilizacja". :)

Paweł - Twoje góry zawsze zachwycają...
Iwonko - skóra "najstarszej starowinki" - jeśli myślimy o tym samym ;))
Pozdrawiam.

Pięknie dziękuję.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

CZECHY / Beskid Śląsko Morawski / Radhost

POLSKA / opolskie / Kopice

POLSKA / województwo dolnośląskie / Dobrocin

POLSKA / województwo dolnośląskie / Dobrocin

ROSJA / Stolica / Plac Czerwony

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl