Galeria zdjęć
Wrocław po burzy
POLSKA / dolno¶l±skie / Wrocław
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.96 | SW:4.84 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2018-01-14 09:32
- Data wykonania
- sierpień 2017
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Dolny ¦l±sk
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Za PIˇTKĘ pięknie dziękuję a co się tyczy ortografii to opowiem pewn± historię z czasów chodzenia do szkoły ¶redniej. Otóż pewnego pochmurnego dnia - panienka (młoda była) zrobiła niezapowiedziany sprawdzian z ortografii z języka rosyjskiego. To dyktando składało się z 85 wyrazów. Popełniłem...ni mniej ni więcej ....tylko 85 błędów ortograficznych. Ale nie byłem najgorszy !!! Zaj±łem 3 miejsce od końca. Bo jeden z koleżków miał 105 błędów a najgorszy 106 błędów.
Mayer, to dostałe¶ w końcu pierwsz± pi±tkę od "pana od plastyki" czyli o de mnie :))
Nie dziwię się że że¶ dostawał dwóje, sam bym dał takow± za ortografię :) A zdjęcie fajne
Juras nie stresuj mnie pytaniami o Plastykę. To przedmiot gdzie notorycznie dostawalem dwuje (W tych czasach to była najgorsza ocena). I nie było znaczenia czy malowanie było akwarelkami czy plakatówkami. Nawet jak maluję olejn± płot to zacieki powstaj±.
Jakiej farby użyłe¶, plakatówki czy akwareli? :);)
Bardzo mi się podoba.
Bardzo fajne, miękko malowane.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Wrocław po burzy
POLSKA / dolno¶l±skie / Wrocław
- Autor
- "> ( SO:4.96 | SW:4.84 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2018-01-14 09:32
- Data wykonania
- sierpień 2017
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Dolny ¦l±sk
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Za PIˇTKĘ pięknie dziękuję a co się tyczy ortografii to opowiem pewn± historię z czasów chodzenia do szkoły ¶redniej. Otóż pewnego pochmurnego dnia - panienka (młoda była) zrobiła niezapowiedziany sprawdzian z ortografii z języka rosyjskiego. To dyktando składało się z 85 wyrazów. Popełniłem...ni mniej ni więcej ....tylko 85 błędów ortograficznych. Ale nie byłem najgorszy !!! Zaj±łem 3 miejsce od końca. Bo jeden z koleżków miał 105 błędów a najgorszy 106 błędów.
Mayer, to dostałe¶ w końcu pierwsz± pi±tkę od "pana od plastyki" czyli o de mnie :))
Nie dziwię się że że¶ dostawał dwóje, sam bym dał takow± za ortografię :) A zdjęcie fajne
Juras nie stresuj mnie pytaniami o Plastykę. To przedmiot gdzie notorycznie dostawalem dwuje (W tych czasach to była najgorsza ocena). I nie było znaczenia czy malowanie było akwarelkami czy plakatówkami. Nawet jak maluję olejn± płot to zacieki powstaj±.
Jakiej farby użyłe¶, plakatówki czy akwareli? :);)
Bardzo mi się podoba.
Bardzo fajne, miękko malowane.
Polecaj± to zdjęcie






























