Galeria zdjęć
Atlas Wysoki
MAROKO / Atlas Wysoki / po południowej stronie Tizi n'Tichka
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2018-03-17 01:11
- Data wykonania
- marzec 2018
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Krajobrazy przepiękne i bardzo urozmaicone, fajnie kontrastuj±ce z o¶nieżonymi szczytami Atlasu, które przez długi czas towarzyszyły nam w podróży.
Tam warto jechać, głównie południowy wschód Atlasu jest mniej uczęszczany i bardzo malowniczy.
Sam byłem krótko, ale też jestem pod wrażeniem. Dlatego, żeglarz, mogę polecić Ci to miejsce z pełnym przekonaniem. Na pewno wybiorę się tam jeszcze raz, choćby po to aby zajrzeć do miejsc mniej skomercjalizowanych.
Ogl±daj±c Twoje zdjęcia nabieram coraz większej ochoty na mały spacerek po tych górkach :)
Zgadzam się z Tob± Jurek, że wygl±daj± trochę dziwacznie, ale to im nadaje miłej dla oka, oczywi¶cie z naszego punktu widzenia, egzotyki ((-:
Jaki ten ¶wiat ciekawy, takich górek jeszcze nie widziałem.
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Atlas Wysoki
MAROKO / Atlas Wysoki / po południowej stronie Tizi n'Tichka
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2018-03-17 01:11
- Data wykonania
- marzec 2018
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Krajobrazy przepiękne i bardzo urozmaicone, fajnie kontrastuj±ce z o¶nieżonymi szczytami Atlasu, które przez długi czas towarzyszyły nam w podróży.
Tam warto jechać, głównie południowy wschód Atlasu jest mniej uczęszczany i bardzo malowniczy.
Sam byłem krótko, ale też jestem pod wrażeniem. Dlatego, żeglarz, mogę polecić Ci to miejsce z pełnym przekonaniem. Na pewno wybiorę się tam jeszcze raz, choćby po to aby zajrzeć do miejsc mniej skomercjalizowanych.
Ogl±daj±c Twoje zdjęcia nabieram coraz większej ochoty na mały spacerek po tych górkach :)
Zgadzam się z Tob± Jurek, że wygl±daj± trochę dziwacznie, ale to im nadaje miłej dla oka, oczywi¶cie z naszego punktu widzenia, egzotyki ((-:
Jaki ten ¶wiat ciekawy, takich górek jeszcze nie widziałem.
Polecaj± to zdjęcie





























