Galeria zdjęć

Budapeszt - Zamek Vajdahunyad 1

WĘGRY / Budapeszt. / Budapeszt.

Zdjęcia: Budapeszt., Budapeszt., Budapeszt - Zamek Vajdahunyad 1, WĘGRY
odsłon: 120 | poleca: 4 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2018-05-22 08:38
Data wykonania
lipiec 2016

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Zamek Vajdahunyad - Kompozycję architektoniczną przedstawiającą składający się z 21 fragmentów zamek, wybudował w 1896 r. na wystawę milenijną Ignac Alpar. Była to drewniana budowla tymczasowa. Zadaniem projektanta była wierna prezentacja stylów architektonicznych na podstawie istniejących na terenie Węgier budynków, lub ich fragmentów, w taki sposób, aby cała kompozycja sprawiała wrażenie całości. Zamek był tak udany, że po wystawie, w latach 1904-1908 powiększono go i wybudowano go w formie stałej. Nazwa nawiązuje do jego najbardziej charakterystycznej części skopiowanej z zamku rodu Hunyadi. (info z broszurki "Budapeszt")Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

GRECJA / Dodekanez / Symi

MALTA / . / Marsaxlokk

POLSKA / mazowsze / .

MALTA / . / .

POLSKA / mazowsze / .

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl