Galeria zdjęć

Wulkan Płoskij Tołbaczik .

ROSJA / Kamczatka, Grzbiet Wschodni / Płoskij Tołbaczik (okolice bazy leningradzkiej)

Zdjęcia: Płoskij Tołbaczik (okolice bazy leningradzkiej), Kamczatka, Grzbiet Wschodni, Wulkan Płoskij Tołbaczik ., ROSJA
odsłon: 679 | poleca: 34 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2018-07-02 19:14
Data wykonania
lipiec 2007

Opis zdjęcia
Po gwałtownej erupcji z roku 2012 stożki przestały istnieć, a okolica została ponownie całkowicie wypalona do stanu z 1975 roku, kiedy miała miejsce największa dotychczasowa erupcja wulkanu.
Foto-informacje:zdjęcie analogowe

Komentarze do zdjęcia

Sie przyfarciło, dzięki dziewczyny.

Kolory zarąbiste. I w dodatku ta tęcza.. Cudo :)

O to też! Niesamowite!

Dzięki Jasiek.

Ale super!

Dzięki Wam wszystkim za łapki i komentarze, zawsze z dużym niepokojem publikuję analogi. Wiadomo, że będą odstawać od dzisiejszych cyfrówek i dodatkowo nigdy nie wiadomo jak globowy algorytm taki skan chlaśnie. Jednak mam takie dwie destynacje, że co jakiś czas - "nie chcem ale muszem" - dorzucić kilka fotek do swojej galerii ((-:

Świetne! film z youtube też :)

Nie szkodzi Pawle, ważne, że zatrzymałeś przepiękną chwilę i o to chodzi w naszych wędrówkach z aparatem, zatrzymać to, czego może już za chwilę, nie będzie.

Jurek, poprawiałem ostrość i balans, usunąłem także analogowy szum i uszkodzenia kliszy, ale kolory są autentyczne. Czarny żużel, czerwony żużel - w rzeczywistości czerwony jeszcze bardziej, zielone porosty i żółciutka siarka. Niestety, ponieważ to miejsce już nie istnieje w takim kształcie nie da się tego potwierdzić empirycznie, wiec musisz (lub nie) uwierzyć mi na słowo. (-: - szukałem w Internecie innych zdjęć tego stożka od strony bazy leningradzkiej, ale niestety wychodzi na to, że publicznie dostępne są tylko moje.

Zobaczyłam kolorowe skały i od razu się zachwyciłam. I do tego tęcza! Wielka szkoda, że taki cudowny krajobraz został unicestwiony. Miałeś szczęście, że jeszcze to zobaczyłeś.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

FRANCJA / Alzacja / Wissembourg

FRANCJA / Alzacja / Wissembourg

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl