Galeria zdjęć
Tirana noc± - Plac Skanderberga
ALBANIA / brak / Tirana
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:3.35 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2008-02-24 15:55
- Data wykonania
- paĽdziernik 2007
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Te rozmyte ¶wiatła miasta maj± swój urok , tak jak Tirana noc± :-)
Data, całkowita nieostro¶ć i wal±cy się budynek. Szkoda miejsca na serwerze.
napiszę tak z uwagi że miasto Kłodzko mi się podoba stawiam 3.
zdjęcie zrobiłam podczas jazdy , w "statycznych" warunkach wyszłoby ciekawiej...
dziękuję za komentarze oraz pozdrawiam zainteresowanych
hmm..ale gdyby ruszyć wyobraĽnie..pędz±cy samochód...a ty jako pasażer jak widzisz?..dlatego oceniam wyżej..wyobraĽnia musi być:)
Mogła być niezła fotka z Albanii a tak, strasznie poruszone i cen okropny datownik prawie w centrum. szkoda.
Szkoda, że takie nieostre
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Tirana noc± - Plac Skanderberga
ALBANIA / brak / Tirana
- Autor
- "> ( SO:3.35 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2008-02-24 15:55
- Data wykonania
- paĽdziernik 2007
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Te rozmyte ¶wiatła miasta maj± swój urok , tak jak Tirana noc± :-)
Data, całkowita nieostro¶ć i wal±cy się budynek. Szkoda miejsca na serwerze.
napiszę tak z uwagi że miasto Kłodzko mi się podoba stawiam 3.
zdjęcie zrobiłam podczas jazdy , w "statycznych" warunkach wyszłoby ciekawiej...
dziękuję za komentarze oraz pozdrawiam zainteresowanych
hmm..ale gdyby ruszyć wyobraĽnie..pędz±cy samochód...a ty jako pasażer jak widzisz?..dlatego oceniam wyżej..wyobraĽnia musi być:)
Mogła być niezła fotka z Albanii a tak, strasznie poruszone i cen okropny datownik prawie w centrum. szkoda.
Szkoda, że takie nieostre
Polecaj± to zdjęcie





























