Galeria zdjęć

u źródła "Bele Vode"...

SERBIA / - / Mokra Gora

Zdjęcia: Mokra Gora, u źródła "Bele Vode"..., SERBIA
odsłon: 805 | poleca: 25 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 3 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2018-07-25 16:44
Data wykonania
czerwiec 2018
Miejsce
Dodane do galerii
Serbia

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Dziękuję i pozdrawiam:) Chcę tam wrócić na dłużej...

Jaka piękna kompozycja. Chce się tam być, słuchać szumu potoku, oddychać zielenią i patrzeć, patrzeć, patrzeć..

W Serbii byłam po raz pierwszy i jestem zachwycona! W Chorwacji bywałam wielokrotnie na przestrzeni ostatnich lat - zaprzyjaźniłam się z gospodarzami. Są niezwykle serdeczni i gościnni, więc tęsknię za nimi i chętnie tam wracam. Uwielbiam ich zwrot " Ne ma problema", który jest odpowiedzią na każdą prośbę z mojej strony. Ale rakija i poczucie humoru Kristiovoja jest niezrównane:)

Tak ,dla Serbów rakijka,to obok kawy ulubiony ich napój.Jest dobra na wszystko.Działa jak lekarstwo.Ja podczas swojego pobytu w Serbii poznałem faceta,który studiował w Polsce i z Polką się ożenił.Po polsku mówił doskonale.Też lubił rakijkę/tak ją właśnie pieszczotliwie nazywał/ ale nie lubił Chorwatów.Uważam,że Polacy i Serbowie to podobne dusze,dlatego tak dobrze czujemy się w Serbii a oni u nas.A Serbia to piękny i wciąż jeszcze nieodkryty przez turystów kraj.

Bardzo dziękuję:)

Całość na 5!

To jeszcze powiem, że obecnie jest na emeryturze, a zajmował się ...metodyką nauczania matematyki!:) Jego miejscem pracy był serbski Uniwersytet Uzice, gdzie sprawował urząd dziekana....

Po Twoich opowieściach, też zaczynam go lubić :D

Dziękuję:) Kristivoje traktował nas, jak rodzinę. Co wieczór przepytywał nas, gdzie byliśmy i doradzał, co i jak. Jak powiedział, nam nie jest potrzebny angielski, wystarczy rakija:D Sporządził ją ze śliwek, które rosną przy domu i muszę przyznać, że nawet ja, zwolenniczka czerwonego wina, skosztowałam;) Spędziliśmy dwa cudowne wieczory...

Piękne zdjęcie i jak zwykle ciekawa historia towarzysząca mu :)Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / Lubelszczyzna / Czemierniki

MAROKO / Maroko / Les cascades de Tizgui

MAROKO / Maroko / Les cascades de Tizgui

MAROKO / Maroko / Les cascades de Tizgui

MALTA / Gozo / Marsalforn

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl