Galeria zdjęć
w drodze na Pico Ruivo
PORTUGALIA / Madera / -
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.64 | SW:4.82 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2018-09-19 16:47
- Data wykonania
- wrzesień 2018
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Madera
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Piękne ujęcie "tematu" :)
¦wietne zdjęcie, duża PIˇTKA
dzięki Pawle :)
Pierwszorzędna miejscówka i ¶wietna fota.
Dixi, dzięki za informacje. W tym roku już nigdzie się nie wybiorę, bo 2 wyjazdy za mn±, więc kasa zatrza¶nięta na amen :) Ale widzę, że w przyszłym sezonie znowu będę miała dylemat. W tym roku wybierałam pomiędzy Apuli± i Sycyli±. Wybrałam Sycylię, a Apulię przełożyłam na rok przyszły. Teraz zapewne będę wybierać pomiędzy Apuli±, a Mader±, która nieoczekiwanie przeskoczyła na pocz±tek listy (choć w sumie i tak nie była daleko). Ech, ta kasa... :))
Wyjazd prywatny,byłam 7 pełnych dni,czarter wykupiłam w Itace za 1400 zł Apartament z Booking. Na lotnisku wynajęli¶my samochód i to jest według mnie najlepsze rozwi±zanie, bo do wielu miejsc na Maderze nie dociera komunikacja publiczna.Objazdówka też jest bardzo ograniczona i pojawia się problem pogody, która na Maderze jest nieprzewidywalna.Codziennie rano decydowali¶my gdzie jedziemy. Niby nie padało, ale gęste chmury i mgły potrafi± skutecznie utrudnić wypad w góry lub na lewady.Rano wyjazd był ok 8,00 godziny wracali¶my ok 19.00-20.00 godz.program był więc intensywny.Zobaczyłam wszystko co miałam w planie, ale bez plażowania i dłuższego podziwiania widoków.Maderę gor±co polecam,gdyby¶cie miały jeszcze jakie¶ pytania to chętnie odpowiem tym bardziej że jeszcze ¶ni mi się po nocach ;)))
Podpisuję się pod pytaniem, bo swoimi fotkami narobiła¶ mi apetytu na Maderę :)
Wyjazd prywatny, czy zorganizowany? Ile czasu, Twoim zdaniem, trzeba zarezerwować? Od dawna o tym my¶lę;)
Fantastyczne ujęcie!
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
w drodze na Pico Ruivo
PORTUGALIA / Madera / -
- Autor
- "> ( SO:4.64 | SW:4.82 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2018-09-19 16:47
- Data wykonania
- wrzesień 2018
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Madera
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Piękne ujęcie "tematu" :)
¦wietne zdjęcie, duża PIˇTKA
dzięki Pawle :)
Pierwszorzędna miejscówka i ¶wietna fota.
Dixi, dzięki za informacje. W tym roku już nigdzie się nie wybiorę, bo 2 wyjazdy za mn±, więc kasa zatrza¶nięta na amen :) Ale widzę, że w przyszłym sezonie znowu będę miała dylemat. W tym roku wybierałam pomiędzy Apuli± i Sycyli±. Wybrałam Sycylię, a Apulię przełożyłam na rok przyszły. Teraz zapewne będę wybierać pomiędzy Apuli±, a Mader±, która nieoczekiwanie przeskoczyła na pocz±tek listy (choć w sumie i tak nie była daleko). Ech, ta kasa... :))
Wyjazd prywatny,byłam 7 pełnych dni,czarter wykupiłam w Itace za 1400 zł Apartament z Booking. Na lotnisku wynajęli¶my samochód i to jest według mnie najlepsze rozwi±zanie, bo do wielu miejsc na Maderze nie dociera komunikacja publiczna.Objazdówka też jest bardzo ograniczona i pojawia się problem pogody, która na Maderze jest nieprzewidywalna.Codziennie rano decydowali¶my gdzie jedziemy. Niby nie padało, ale gęste chmury i mgły potrafi± skutecznie utrudnić wypad w góry lub na lewady.Rano wyjazd był ok 8,00 godziny wracali¶my ok 19.00-20.00 godz.program był więc intensywny.Zobaczyłam wszystko co miałam w planie, ale bez plażowania i dłuższego podziwiania widoków.Maderę gor±co polecam,gdyby¶cie miały jeszcze jakie¶ pytania to chętnie odpowiem tym bardziej że jeszcze ¶ni mi się po nocach ;)))
Podpisuję się pod pytaniem, bo swoimi fotkami narobiła¶ mi apetytu na Maderę :)
Wyjazd prywatny, czy zorganizowany? Ile czasu, Twoim zdaniem, trzeba zarezerwować? Od dawna o tym my¶lę;)
Fantastyczne ujęcie!
Polecaj± to zdjęcie





























