Galeria zdjęć
oto jestem...
POLSKA / Dolny ¦l±sk / Leszczyniec
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2019-02-09 19:47
- Data wykonania
- styczeń 2019
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Niech poprószy!!:)
Tearose dziękuję :) mam nadzieję , że jeszcze ¶nieg poprószy ...
Zazdroszczę, Bożenko... Pięknej pogody!:)
Tu gdzie mieszkam zima prawie żadna , więc tęsknię za prawdziw± zim± , a bliżej mi w Karkonosze niż w Alpy ... :)
O matko! Bożena, to można mieć niedosyt zimy??? Ja mam zimy już po kokardkę... a w Karkonosze? Chętnie, ale latem ;)))
Oczywi¶cie zdjęcie piękne. Na zdjęciach to ja zimę lubię, owszem :))
Mam niedosyt zimy więc się znowu wybieram w Karkonosze ... Tearose kusisz tymi fotkmi :)
Piękne ujęcie.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
oto jestem...
POLSKA / Dolny ¦l±sk / Leszczyniec
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2019-02-09 19:47
- Data wykonania
- styczeń 2019
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Niech poprószy!!:)
Tearose dziękuję :) mam nadzieję , że jeszcze ¶nieg poprószy ...
Zazdroszczę, Bożenko... Pięknej pogody!:)
Tu gdzie mieszkam zima prawie żadna , więc tęsknię za prawdziw± zim± , a bliżej mi w Karkonosze niż w Alpy ... :)
O matko! Bożena, to można mieć niedosyt zimy??? Ja mam zimy już po kokardkę... a w Karkonosze? Chętnie, ale latem ;)))
Oczywi¶cie zdjęcie piękne. Na zdjęciach to ja zimę lubię, owszem :))
Mam niedosyt zimy więc się znowu wybieram w Karkonosze ... Tearose kusisz tymi fotkmi :)
Piękne ujęcie.
Polecaj± to zdjęcie






























