Galeria zdjęć
Kwieciste miasteczko w Alzacji
FRANCJA / Alzacja / Barr
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:0 | SW:0 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2019-03-07 16:54
- Data wykonania
- czerwiec 2018
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Ależ oczywi¶cie, masz rację. Zaryzykowałbym nawet słowo mie¶cinka, taki Jordanów, tyle, że jakby ładniejszy ;-)
Ba, nawet taki Strasbourg w porównaniu do Krakowa to prowincjonalna dziura, a Colmar ... szkoda gadać.
Chodzi tylko o to, że to miasteczko ma swoj± nazwę i nie jest to jaka¶ Lgota Niewielka ;-)
I raczej ma nie więcej niż 5 tys. dusz. Ty podałać liczbę mieszkańców całej commune.
@colmar Barr to nie Stasburg czy Colmar. Może miasteczko to bardziej odpowiednie słowo, bo z 7 tys mieszkańców to żadna metropolia :)
Wioska? Dobrze, że mieszkańcy tutaj nie zagl±daj± ;-)
To Barr, stolica ¶więta winobrania, czyli trzydniowej popijawy w paĽdzierniku.
Jak ładnie... za latem zatęskniłam :)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Kwieciste miasteczko w Alzacji
FRANCJA / Alzacja / Barr
- Autor
- "> ( SO:0 | SW:0 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2019-03-07 16:54
- Data wykonania
- czerwiec 2018
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Ależ oczywi¶cie, masz rację. Zaryzykowałbym nawet słowo mie¶cinka, taki Jordanów, tyle, że jakby ładniejszy ;-)
Ba, nawet taki Strasbourg w porównaniu do Krakowa to prowincjonalna dziura, a Colmar ... szkoda gadać.
Chodzi tylko o to, że to miasteczko ma swoj± nazwę i nie jest to jaka¶ Lgota Niewielka ;-)
I raczej ma nie więcej niż 5 tys. dusz. Ty podałać liczbę mieszkańców całej commune.
@colmar Barr to nie Stasburg czy Colmar. Może miasteczko to bardziej odpowiednie słowo, bo z 7 tys mieszkańców to żadna metropolia :)
Wioska? Dobrze, że mieszkańcy tutaj nie zagl±daj± ;-)
To Barr, stolica ¶więta winobrania, czyli trzydniowej popijawy w paĽdzierniku.
Jak ładnie... za latem zatęskniłam :)
Polecaj± to zdjęcie






























